20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Всі новини Новини УПЦ

Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, чому люди впадають у смуток та відчай

«Святі отці не захищали ані свої маєтки, ані своє життя, вони захищали чистоту святої віри, тому що тільки правильна віра дає людині можливість бути в Царстві Небесному».

Про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій в день пам’яті святих отців шести Вселенських Соборів, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За словом Першосвятителя, «чиста віра — чистіша за золото і солодша за мед… і дає людині найдорожче — можливість бути в Царстві Небесному, у тому блаженстві та щасті, якого всі люди шукають».

Архіпастир пояснив, що, попри те, що всі шукають внутрішньої свободи, радості, миру, спокою, але знайти це можна тільки в чистоті Святої Православної віри.

«Тут людина знаходить для себе запоруку спасіння. Ця чиста віра доводить людину до тієї мети, заради якої людина була створена Богом — до вічного блаженства, вічного життя», — сказав він.

Його Блаженство звернув увагу, чому люди втрачають будь-яку надію.

«Поруч зі всіма спокусами, які є у світі, існує головна спокуса — зруйнувати чисту віру. Коли людина не має чистої віри, в її душі пропадає надія. Така людина постійно знаходиться в якомусь смутку, у відчаї, хоча вона може цього і сама не помічати».

Саме тому, як підкреслив Блаженніший владика, потрібно берегти чистоту віри.

«А душа людини, яка має чисту віру, завжди світла, і має вона втіху навіть у скорботах, в печалях, у випробуваннях. Чиста віра відкриває Бога в людині. Людина бачить Бога і втішається навіть там, де всі плачуть», — наголосив Митрополит Онуфрій.

Вас може зацікавити

НЕДІЛЬНІ ШКОЛИ ЄПАРХІЇ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ВІДЕОКОНКУРСУ

Редактор Головний

У нижньому приділі Свято-Іллінського храму міста Каменя-Каширського розпочато звершення постійних богослужінь. ФОТО

Редактор Головний

Проповідь у день пам’яті благовірних князів Бориса і Гліба

Редактор Головний