25.3 C
Lutsk
Неділя, 14 Липень, 2024
Всі новини Календар

6 березня 2024 року – календар з повчанням

6 березня, середа.  Седмиця про блудного сина.
Пісний день.


Знайдення мощей мучеників, що в Євгенії постраждали (395–423). Мчч. Маврикія і 70-ти воїнів: Фотина, Феодора, Филипа та інших (близько 305). Прпп. Фаласія, Лимнія і Варадата, пустельників Сирійських (V). Прп. Афанасія спов. (821). Сщмчч. Іосифа Смирнова і Володимира Ільїнського пресвітерів, Іоанна Касторського диякона і мч. Іоанна Перебаскіна (1918); сщмчч. Михаїла Горбунова, Іоанна Орлова, Віктора Морігеровського, Іоанна Парусникова, Сергія Бєлокурова, Андрія Ясенєва, Павла Смирнова пресвітерів, прмчч. Сергія (Букашкіна), Антипи (Кирилова), прмц. Параскеви (Макарової), мч. Стефана Франтова, мцц. Єлисавети Тимохіної, Ірини Смирнової і Варвари Лосєвої (1938); мч. Миколая Некрасова псаломщика (1938); мч. Андрія Гнєвишева (1941); прмч. Філарета (Пряхіна) (1942).


Євангельські Читання

На літ.: – Ап.: 1 Ін. 3:21-4:6 (зач. 73). Єв.: Мк. 14:43-15:1 (зач. 65).

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Потрібна допомога – проси. Просив, – кажеш, – не дана. Але як же іншим дається? Господь не дивиться на особу, щоб одному дати, а іншому не дати без будь-якої причини. Він усім готовий дати, Він любить подавати. Якщо іншому не дає, причина не в Ньому, а в тому, хто просить допомоги. Між цими причинами можуть бути й такі, яких ми і вгадати не можемо. Але є причини відомі, кожному самому помітні. Одну з таких – і чи не найголовнішу? – вказує святий Іоанн у відсутності дерзновіння, а відсутність дерзновіння походить з осуду серця або совісті.

 

“Улюблені, – каже, – якщо серце наше не засуджує нас, то ми маємо дерзновіння до Бога, і, чого попросимо, одержимо від Нього, бо додержуємося заповідей Його і робимо угодне перед Ним” (1 Ін. 3:21-22). До цих слів нічого додавати. Все зрозуміло само собою. Який хазяїн стане допомагати невірному слузі, марнотрату й розпуснику? А хіба Господь буде сприяти нам, коли ми не хочемо догоджати Йому і заповіді Його творити, коли, можливо, саме тоді й за молитву беремося, коли настала крайня потреба?

Вас може зацікавити

11 лютого 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Священики Волинської єпархії вшанували Героїв Небесної Сотні

Редактор Головний

6 червня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний