21.6 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Календар

28 жовтня 2020 – календар з повчанням

Седмиця 21-а після П’ятидесятниці. Глас 3 .
Їжа з олією.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Євфимія Нового, Солунського (889). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрмч. Лукіана, пресвітера Антіохійського (312). Совершается служба с полиелеемСвт. Афанасія спов., єп. Ковровського (1962).

Мчч. Сарвіла і Вевеї  (бл. 98-117). Свт. Савина, єп. Катанського (760). Сщмч. Лукіана Печерського (1243). Свт. Іоанна, єп. Суздальського (1373).

Сщмч. Симеона пресвітера (1918). Сщмч. Димитрія пресвітера (1942).

Ікони Божої Матері, іменованої “Спорителька хлібів” (XIX).

Євангельські Читання

т. – Кол., 251 зач., I, 18-23. Лк., 37 зач., VIII, 22-25. Свт.: Еф., 233 зач., VI, 10-17. Лк., 64 зач., XII, 8-12.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СІДАЮЧИ У ЧОВЕН, ЩОБИ ПЕРЕПЛИВТИ НА ІНШУ СТОРОНУ ОЗЕРА, ЧИ ДУМАЛИ АПОСТОЛИ, ЩО ЗУСТРІНУТЬ БУРЮ ТА ЩО БУДЕ ЇХ ЖИТТЯ В НЕБЕЗПЕЦІ?

 

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

МІЖ ТИМ, ЗА СЕКУНДУ ПІДНЯЛАСЬ БУРЯ І ВОНИ УЖЕ Й НЕ МАЛИ НАДІЇ НА ТЕ, ЩОБ ЗАЛИШИТИСЯ ЖИВИМИ.

 

ТАКИЙ ШЛЯХ НАШОГО ЖИТТЯ. НЕ ЗНАЄШ, ЯК І ЗВІДКИ ПРИЛЕТИТЬ БІДА, ЯКА МОЖЕ ЗНИЩИТИ НАС. ТО ПОВІТРЯ, ТО ВОДА, ТО ЗВІР, ТО ЛЮДИНА, ТО ПТАХ, ТО ДІМ, ПРОСТО КАЖУЧИ, ВСЕ ТЕ, ЩО ОТОЧУЄ НАС, МОЖЕ СТАТИ ЗНАРЯДДЯМ НАШОЇ СМЕРТІ.

 

ЗВІДСИ ЗАКОН: ЖИВИ ТАК, ЩОБ ЩОХВИЛИННО БУВ ГОТОВИЙ ЗУСТРІТИ СМЕРТЬ І БЕЗ СТРАХУ ВСТУПИТИ У ЇЇ ВЛАДУ. ЗАРАЗ ТИ ЖИВИЙ, А ХТО ЗНА, ЧИ ЖИТИМЕШ ЧЕРЕЗ ХВИЛИНУ? ЗА ЦІЄЮ ДУМКОЮ І ТРИМАЙ СЕБЕ.

 

РОБИТИ ВСЕ РОБИ, ЯК ПОТРІБНО ЗГІДНО УСТРОЮ ЖИТТЯ ТВОГО, АЛЕ НІКОЛИ НЕ ЗАБУВАЙ, ЩО МОЖЕШ У МИТЬ ПЕРЕСЕЛИТИСЬ В КРАЇНУ, ПОВЕРНЕННЯ З ЯКОЇ НЕ БУДЕ.

 

ЯКЩО НЕ ПАМ’ЯТАТИМЕШ ПРО ЦЕ, НЕ ВІДВЕДЕ ВОНО ТЕБЕ ВІД ПЕВНОЇ ГОДИНИ, В НАВМИСНЕ ВИГНАННЯ ДУМКИ ТВОЄЇ ЦЬОГО РІШУЧОГО ПЕРЕВОРОТУ НЕ ЗМЕНШИТЬ ВІЧНОГО ЗНАЧЕННЯ ТОГО, ЩО БУДЕ З НАМИ ПО ТОМУ.

 

ВІДДАВШИ ЖИТТЯ СВОЄ В РУКИ БОГА, ГОДИНУ ЗА ГОДИНОЮ ПРОВОДЬ З ДУМКОЮ, ЩО КОЖНА З НИХ ОСТАННЯ. У ЖИТТІ ВІД ЦЬОГО ЗМЕНШИТЬСЯ ЛІК ПУСТИХ ВТІХ, А ПІСЛЯ СМЕРТІ В РАЗИ БУДЕШ МАТИ ВИНАГОРОДУ ЦЕ ОБМЕЖЕННЯ РАДІСТЮ, ЯКІЙ НІЧОГО РІВНОЦІННОГО НЕМАЄ У ВТІХАХ ЖИТТЯ.

Вас може зацікавити

25 листопада 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

13 вересня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

11 серпня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний