20.7 C
Lutsk
П’ятниця, 24 Травень, 2024
Всі новини Календар

20 лютого 2022 року – календар з повчанням

Неділя про блудного синеГлас 2.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Парфенія, єп. Лампсакійського (IV). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Луки Елладського (бл. 946).

Мчч. 1003-х Нікомідійських (303).

Сщмч. Олександра пресвітера (1938). Сщмч. Олексія пресвітера (1942). Прославлення прп. Воніффтія Київського (2011). Знайдення мощей блж. Варфоломія Чигиринського (2012).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 2-е, Мк., 70 зач., XVI, 1-8. Літ. – 1 Кор., 135 зач., VI, 12-20. Лк., 79 зач., XV, 11-32.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен  день року

ПРО ЩО Ж ГОВОРИТЬ НАМ НЕДІЛЯ БЛУДНОГО! ГОВОРИТЬ І ПРО НАШ СПОКІЙ ТА ДОСТАТОК У ДОМІ ОТЦЯ НЕБЕСНОГО, І ПРО БЕЗУМНИЙ НАШ ПОРИВ З ПІД ОПІКИ БАТЬКІВСЬКОЇ НА СВОБОДУ, І ПРО БАГАТСТВО СПАДКУ ПРИСВОЄНОГО НАМ, І ПРО НЕРОЗУМНУ РОЗТРАТУ ЙОГО НА ВСЯКУ НЕПОТРІБНІСТЬ, І ПРО КРАЙНІ НАСЛІДКИ ТОГО – ЗБІДНІННЯ НАШЕ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

АЛЕ ГОВОРИТЬ ПОТІМ І ПРО ТЕ, ЯК ХТО БЕРЕТЬСЯ ЗА ГОЛОВУ ТА, ПРИЙШОВШИ ДО ТЯМИ, ВИРІШУЄ ПОВЕРНУТИСЯ ДО ОТЦЯ МНОГОМИЛОСТИВОГО, ЯК ПОВЕРТАЄТЬСЯ, ЯК ЛЮБОВНО ПРИЙМАЄТЬСЯ ТА ПОНОВЛЮЄТЬСЯ У ТОМУ СТАТУСІ, ЩО БУВ РАНІШЕ.

 

І ХТО ТУТ НЕ ЗНАЙДЕ ПОТРІБНОГО ДЛЯ СЕБЕ УРОКУ? У ДОМІ БАТЬКІВСЬКОМУ ПЕРЕБУВАЄШ, НЕ РВИСЯ ГЕТЬ НА ВОЛЮ. БАЧИШ, ЧИМ ЗАКІНЧИВСЯ ПОДІБНИЙ ДОСВІД! ЯКЩО І ВТІК, ТО ЗУПИНИСЯ ЯКОМОГА ШВИДШЕ. ПРОМОТАЙ УСЕ І НАВАЖУЙСЯ ЯКОМОГА ШВИДШЕ ПОВЕРНУТИСЯ, І ПОВЕРТАЙСЯ. ТАМ ЧЕКАЄ ТЕБЕ ВСЯ ПОБЛАЖЛИВІСТЬ, ЛЮБОВ, ЯК І РАНІШЕ. ОСТАННІЙ КРОК НАЙБІЛЬШ ПОТРІБНИЙ. СХАМЕНИСЯ, ЗВАЖСЯ ПОВЕРНУТИСЯ, ВСТАНЬ ТА ПОСПІШИ ДО ОТЦЯ. ОБІЙМИ ЙОГО ВІДКРИТІ ТА ГОТОВІ ПРИЙНЯТИ ТЕБЕ.

Вас може зацікавити

2 вересня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл привітав секретаря єпархії прот. Миколая Бондарука з 55-річним ювілеєм

Редактор Головний

Громада Миколаївського храму УПЦ Луцька відзначила престольне свято

Редактор Головний