0.6 C
Lutsk
Середа, 30 Листопад, 2022
Всі новини Календар

20 лютого 2022 року – календар з повчанням

Неділя про блудного синеГлас 2.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Парфенія, єп. Лампсакійського (IV). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Луки Елладського (бл. 946).

Мчч. 1003-х Нікомідійських (303).

Сщмч. Олександра пресвітера (1938). Сщмч. Олексія пресвітера (1942). Прославлення прп. Воніффтія Київського (2011). Знайдення мощей блж. Варфоломія Чигиринського (2012).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 2-е, Мк., 70 зач., XVI, 1-8. Літ. – 1 Кор., 135 зач., VI, 12-20. Лк., 79 зач., XV, 11-32.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен  день року

ПРО ЩО Ж ГОВОРИТЬ НАМ НЕДІЛЯ БЛУДНОГО! ГОВОРИТЬ І ПРО НАШ СПОКІЙ ТА ДОСТАТОК У ДОМІ ОТЦЯ НЕБЕСНОГО, І ПРО БЕЗУМНИЙ НАШ ПОРИВ З ПІД ОПІКИ БАТЬКІВСЬКОЇ НА СВОБОДУ, І ПРО БАГАТСТВО СПАДКУ ПРИСВОЄНОГО НАМ, І ПРО НЕРОЗУМНУ РОЗТРАТУ ЙОГО НА ВСЯКУ НЕПОТРІБНІСТЬ, І ПРО КРАЙНІ НАСЛІДКИ ТОГО – ЗБІДНІННЯ НАШЕ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

АЛЕ ГОВОРИТЬ ПОТІМ І ПРО ТЕ, ЯК ХТО БЕРЕТЬСЯ ЗА ГОЛОВУ ТА, ПРИЙШОВШИ ДО ТЯМИ, ВИРІШУЄ ПОВЕРНУТИСЯ ДО ОТЦЯ МНОГОМИЛОСТИВОГО, ЯК ПОВЕРТАЄТЬСЯ, ЯК ЛЮБОВНО ПРИЙМАЄТЬСЯ ТА ПОНОВЛЮЄТЬСЯ У ТОМУ СТАТУСІ, ЩО БУВ РАНІШЕ.

 

І ХТО ТУТ НЕ ЗНАЙДЕ ПОТРІБНОГО ДЛЯ СЕБЕ УРОКУ? У ДОМІ БАТЬКІВСЬКОМУ ПЕРЕБУВАЄШ, НЕ РВИСЯ ГЕТЬ НА ВОЛЮ. БАЧИШ, ЧИМ ЗАКІНЧИВСЯ ПОДІБНИЙ ДОСВІД! ЯКЩО І ВТІК, ТО ЗУПИНИСЯ ЯКОМОГА ШВИДШЕ. ПРОМОТАЙ УСЕ І НАВАЖУЙСЯ ЯКОМОГА ШВИДШЕ ПОВЕРНУТИСЯ, І ПОВЕРТАЙСЯ. ТАМ ЧЕКАЄ ТЕБЕ ВСЯ ПОБЛАЖЛИВІСТЬ, ЛЮБОВ, ЯК І РАНІШЕ. ОСТАННІЙ КРОК НАЙБІЛЬШ ПОТРІБНИЙ. СХАМЕНИСЯ, ЗВАЖСЯ ПОВЕРНУТИСЯ, ВСТАНЬ ТА ПОСПІШИ ДО ОТЦЯ. ОБІЙМИ ЙОГО ВІДКРИТІ ТА ГОТОВІ ПРИЙНЯТИ ТЕБЕ.

Вас може зацікавити

Напередодні дня пам’яті свт. Миколая керуючий єпархією очолив всенічну у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

13 листопада 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята Свято-Миколаївського храму Луцька

Редактор Головний