3.9 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Всі новини Календар

22 вересня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 14-а після П’ятидесятниці. Глас 4.
День пісний. 

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПіслясвято Різдва Пресвятої Богородиці. Совершается служба на шестьПраведних Богоотців Іоакима і Анни. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Северіана (320). Совершается служба со славословиемПрп. Іосифа, ігумена Волоцького, чудотворця (1515). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомЗнайдення та перенесення мощей свт. Феодосія, архієп. Чернігівського (1896).

Мчч. Харитона і Стратора (Стратоника) (III). Прп. Феофана спов. (бл. 300). Пам’ять III Вселенського Собору (431). Блж. Никити в Царгороді (XII). Прп. Онуфрія Воронського (1789) (Рум.). Глинських святих. Собор Алтайських святих. 

Сщмчч. Григорія пресвітера і Олександра диякона (1918). Сщмчч. Захарії, архієп. Воронезького, Сергія, Іосифа, Олексія пресвітерів, Димитрія диякона и мч. Василія (1937). Прмч. Андроника (1938). Сщмч. Олександра пресвітера (1942). Собор новомучеників та сповідників Казахстанських.

Євангельські Читання

2 Кор., 197 зач., XIII, 3-13. Мк., 18 зач., IV, 35-41. Прп. (під зачало): Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Мф., 43 зач., XI, 27-30 . Богоотців: Гал., 210 зач. (від полу́), IV, 22-31. Лк., 36 зач., VIII, 16-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, КОТРЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ, МИ ЧУЄМО, ЩО УЧНІ ПЛИВУТЬ ПО МОРЮ, ЗДІЙМАЄТЬСЯ БУРЯ І ПРИВОДИТЬ ЇХ В НЕБЕЗПЕЧНЕ СТАНОВИЩЕ, А ГОСПОДЬ СПИТЬ.

 

УЧНІ КРИЧАТЬ ДО НЬОГО: “ГОСПОДИ СПАСИ!”, І ВІН ОДНИМ СЛОВОМ ПРИБОРКУЄ БУРЮ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ДРУГЕ ФАКТИЧНО ПОКАЗАНИЙ ПОРЯДОК БОЖЕСТВЕННОГО ПРОМИСЛУ.

 

І КОЖНА ЛЮДИНА, І НАРОДИ, І ЦЕРКВА – ПЛИВУТЬ ПО МОРЮ ЖИТТЯ САМІ, СИЛАМИ, КОТРІ ЗАКЛАДЕНІ У НИХ, ПРИРОДНІМИ ТА НАДПРИРОДНІМИ, ЗА ПОРЯДКОМ, БОГОМ ВСТАНОВЛЕНИМ.

 

ГОСПОДЬ ВІДПОЧИВАЄ, ХОЧА Й ПЕРЕБУВАЄ ПОСЕРЕД ПОДІЙ, ЯКІ ВІДБУВАЮТЬСЯ У СВІТІ. САМ ЖЕ Ж ДІЯТИ ПОЧИНАЄ ТОДІ, КОЛИ ЗАГРОЖУЄ НЕМИНУЧА БІДА, ЯКА МОЖЕ ЗМІНИТИ ХІД ПОДІЙ, НАПЕРЕКІР БОЖЕСТВЕННИМ ПЛАНАМ.

 

ВІН Є СКРІЗЬ, ВСЕ БЕРЕЖЕ, ВСЕ ГРІЄ ВІЯННЯМ СВОЄЇ БОЖЕСТВЕННОЇ ЛЮБОВІ, АЛЕ ДІЯТИ НАДАЄ ЛЮДЯМ ТИМИ СИЛАМИ, КОТРІ ДАНІ БОГОМ, ЗГІДНО ЗАКОНІВ ТА ПОРЯДКІВ, НИМ СКРІЗЬ ЗАВЕДЕНИМИ ТА ЗБЕРЕЖЕНИМИ.

 

ВІН ОСОБИСТО ВСЮДИДІЮЧИЙ, ХОЧА ВСЕ ВІД НЬОГО, БО БЕЗ НЬОГО НІЧОГО НЕ БУВАЄ. ЗАВЖДИ ГОТОВИЙ ВІН І САМ ДІЯТИ, КОЛИ ЦЕ ПОТРІБНО, ЗГІДНО ЙОГО БЕЗМЕЖНОЇ ПРЕМУДРОСТІ ТА ПРАВДИ.

 

МОЛИТВА – ПРИЙМАЧ БОЖИХ ДІЙ. АЛЕ НАЙКРАЩА МОЛИТВА: “ГОСПОДИ! ТИ ВСЕ БАЧИШ, ЗРОБИ ЗІ МНОЮ ТАК, ЯК ТОБІ БУДЕ УГОДНО!

Вас може зацікавити

Завтра Церква відзначає Навечір’я Богоявлення (Хрещенський святвечір)

Редактор Головний

9 березня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Керуючий єпархією очолив всенічне бдіння напередодні неділі 8-ої після П’ятидесятниці

Редактор Головний