9.6 C
Lutsk
Субота, 18 Травень, 2024
Всі новини Календар

22 лютого 2022 року – календар з повчанням

Седмиця мясопусна. Глас 2.
Посту немає.

Совершается служба со славословиемВіддання свята Стрітення Господнього.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Никифора, з Антіохії Сирської (бл. 257). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомЗнайдення мощей свт. Інокентія, єп. Іркутського (1805). Знайдення мощей свт. Тихона, патріарха Московського і всієї Русі (1992).

Сщмчч. Маркела, єп. Сікелійського, Філагрія, єп. Кіпрського, і Панкратія, єп. Тавроменійського (I). Прп. Панкратія Печерського, в Дальних печерах (XIII). Прпп. Генадія (бл. 1516) і Никифора (1557) Важеозерських.

Сщмч. Василія пресвітера (1930). Сщмч. Іоанна пресвітера (1938).

Євангельські Читання

1 Ін., 72 зач., III, 10-20. Мк., 64 зач., XIV, 10-42 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СВ. ПЕТРО З ЯКИМ ПІЗНЕСЕННЯМ ПЕРЕКОНУВАВ, ЩО НЕ ВІДРЕЧЕТЬСЯ ГОСПОДА; А КОЛИ ДІЙШЛО ДО СПРАВИ, ВІДРІКСЯ ВІД НЬОГО, І ЩЕ Й ТРИЧІ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ТАКОЮ Є НЕМІЧ НАША! НЕ БУДЬ САМОНАДІЯНИЙ ЖЕ, І, ВСТУПАЮЧИ У СЕРЕДОВИЩЕ ВОРОГІВ, НА ГОСПОДА ПОКЛАДАЙ ВСЮ НАДІЮ, ЩОБ ЗДОЛАТИ ЇХ. НА ТЕ І ПОПУЩЕНО БУЛО ТАКЕ ПАДІННЯ ДЛЯ ТАКОЇ ЛЮДИНИ, ЩОБ ПІСЛЯ НЕЇ ВЖЕ НІХТО НЕ ЗАРІКАВСЯ САМ СОБОЮ ВИПРАВИТИ ЩОСЬ ДОБРЕ АБО ЗДОЛАТИ ЯКОГОСЬ ВОРОГА, ВНУТРІШНЬОГО АБО ЗОВНІШНЬОГО.

 

ОДНАК, НАДІЯТИСЯ НА ГОСПОДА НАДІЙСЯ, АЛЕ І СВОЇХ РУК НЕ ОПУСКАЙ. ДОПОМОГА ВІД ГОСПОДА ПРИХОДИТЬ НА НАШІ ЗУСИЛЛЯ І, З’ЄДНУЮЧИСЬ З НИМИ, РОБИТЬ ЇХ СИЛЬНИМИ. НЕ БУДЕ ЦИХ ЗУСИЛЬ, НЕ БУДЕ НА ЩО ЗІЙТИ ДОПОМОЗІ БОЖІЙ, ВОНА І НЕ ЗІЙДЕ. АЛЕ ЗНОВУ Ж ТАКИ, БУДЕ У ТОБІ САМОНАДІЯННЯ І, ВІДПОВІДНО, ВІДСУТНІСТЬ ПОТРЕБИ ШУКАТИ ДОПОМОГИ, – ВОНа ЗНОВУ НЕ ЗІЙДЕ. ПРИЙМАЄТЬСЯ ВОНА СЕРЦЕМ. СЕРЦЕ ЖЕ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ПОТРЕБИ. ТОМУ ТЕ ТА ІНШЕ ТРЕБА. БОЖЕ, ДОПОМОЖИ! АЛЕ І САМ ТИ НЕ ЛЕЖИ.

Вас може зацікавити

У середу 6-ої седмиці Великого посту єпископ Афанасій звершив літургію Передосвячених Дарів

Редактор Головний

Господь любить смиренних грішників, а не гордих праведників, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний

Нехай подвиг свт. Григорія Палами стане для нас провідником до Царства Божого: проповідь у другу неділю Великого посту

Редактор Головний