-1.1 C
Lutsk
Неділя, 4 Грудень, 2022
Волинська єпархія Новини Фото

Єпископ Афанасій очолив Літургію Передосвячених Дарів у кафедральному соборі. ФОТО

31 березня 2021 року, у середу третьої седмиці Великого посту, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив літургію Передосвячених Дарів у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Його Преосвященству співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, клірики собору та священники Горохівського, Локачинського, Берестечківського та Білостоцького благочинь єпархії.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Літургією Передосвячених Дарів називається богослужіння, під час якого вірним пропонуються Святі Дари, освячені на попередній повній Літургії – свт. Василія Великого чи свт. Іоанна Златоустого. Ця традиція бере початок ще з часів апостольських приємників і затверджена Правилами Лаодікійського та Трульського Соборів. Сам чин цієї Літургії (без Євхаристійного канону) був сформований під впливом особливого ставлення до періоду Святої Чотиридесятниці, як до часу строгого посту й покаяння.

Наприкінці Богослужіння настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин та клірики єпархії привітали єпископа Афанасія з першою річницею архієрейської хіротонії.

Вас може зацікавити

У Свято-Покровському храмі відбулась сповідь благочиння Луцького центрального округу. ФОТО

Редактор Головний

У неділю 20-у після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію в кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Віряни сіл Брониця та Кримне зустріли ікону Почаївської Божої Матері та хресним ходом перенесли її до тимчасого храму. ФОТО

Редактор Головний