Вівторок, 31 Січень, 2023
Волинська єпархія Всі новини Фото

У неділю 8-му після П’ятидесятниці, свято успіння праведної Анни, архієпископ Нафанаїл звершив богослужіння

7 серпня 2022 року, в Неділю 8-му після П’ятидесятниці, свято Успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин та клірики кафедрального собору.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. 

Також були виголошені особливі прохання за зцілення усіх поранених українських військовослужбовців.

За богослужінням були виголошені прохання за упокій усіх невинно вбитих православних християн під час війни та усіх полеглих українських військовослужбовців.

Наприкінці Літургії біля ікони свята священнослужителі звершили чин славління, опісля якого керуючий єпархією звернувся до вірян зі словом проповіді.

Читати також: Проповідь у день успіння прав. Анни, матері Пресвятої Богородиці

7 серпня — Успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці

Вас може зацікавити

Напередодні неділі Всіх Святих землі Руської архієпископ Нафанаїл звершив Всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний

Загинув за кілька днів до Різдва: у Цумані звершили Чин похорону воїна Сергія Веремія

Редактор Головний

Духовенство та паломники Волинської єпархії відвідали Святогорську Лавру на сороковий день після кончини архієпископа Краснолиманського Аліпія

Редактор Головний