Середа, 7 Грудень, 2022
Відео Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

У Світлий Вівторок архієпископ Нафанаїл звершив урочисте соборне богослужіння в кафедральному соборі. ФОТО

4 травня 2021 року, на третій день після світлого свята Воскресіння Христового, керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Нафанаїл очолив урочисте соборне богослужіння у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Владиці співслужили вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій,   секретар єпархії прот. Миколай Бондарук, намісник Чарторийського монастиря архімандрит Володимир (Гапонюк), ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський), настоятель собору прот. Володимир Яцишин, архімандрит Аліпій (Сапіга), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), а також отці благочинні та клірики єпархії.

Під час Літургії у кафедральному соборі були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Також була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Після заамвонної молитви на Літургії Архіпастир привітав усіх зі Світлим Христовим Воскресінням.

Вас може зацікавити

У неділю Антипасхи архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Священники єпархії помолилися за упокій загиблих у Києві під час трагічних подій в лютому 2014-го року та полеглих Захисників України

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл освятив престол храму в селі Боровно Житнівського благочиння

Редактор Головний