Понеділок, 6 Грудень, 2021
УПЦ

Якщо кожен займеться своєю справою, Україна буде процвітаючою, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

У тілі кожна клітина має свою функцію, і якщо функції клітин плутаються, то тіло хворіє, нагадав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

“Коли ми не будемо плутати свої функції і кожен займеться своєю справою, тоді у нас буде гарна і процвітаюча держава”, – про це Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій сказав у своїй проповіді 26 січня після Божественної літургії в кафедральному Свято-Покровському соборі Борисполя, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Побажавши всім допомоги Божої в тому служінні, до якого кожного покликав Господь, Архіпастир нагадав, що «тільки тоді, коли кожна людина виконує свій обов’язок, вона знаходиться в єдиному Боголюдському організмі, в якому живе Дух Святий».

«У тілі кожна клітина має свою функцію, якщо у них плутаються функції, то тіло хворіє. Дай Бог, щоб ми не плутали свої функції, щоб кожен займався своєю справою, тоді у нас буде добрий дух і міцне тіло, і гарна, багата Українська держава», – наголосив Блаженніший Онуфрій і благословив усіх.

Також у своїй недільній проповіді Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій нагадав віруючим про те, що потрібно постійно каятися у своїх гріхах. «Не треба соромитися, якщо ми згрішили, зробили щось неправильне, треба себе не виправдовувати, а засудити перед Богом, – сказав Його Блаженство. – І коли людина в самоосуді кається у своїх гріхах, то це велике таїнство, через яке людина одержує прощення своїх гріхів і стає знову здатною вмістити в собі вічне життя і блаженство».

Через покаяння ми входимо у спілкування з Богом, – архієпископ Волинський та Луцький Нафанаїл.

Вас може зацікавити

Коментар юридичного відділу УПЦ щодо посилення обмежень під час карантину

Редактор Головний

Оголошується збір на допомогу медпрацівникам в умовах епідемії

Редактор Головний

Людина має бути твердою у своєму покаянні, – Предстоятель

Редактор Головний