30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Відео УПЦ

Бог – джерело усіх наших благ, і не заслуговує, щоб ми за це Йому платили неповагою, – Предстоятель

Бог — любов, милосердя, добро, джерело усіх благ, якими ми живемо, і не заслуговує, щоб ми за це Йому платили неповагою, образами. 

У своїй недільній проповіді Блаженніший Митрополит Онуфрій пояснив, як виражати свою любов до Бога, Який є джерелом усіх благ для людини, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

“В Євангелії Господь нам нагадує про головну заповідь у Законі Божому — любов до Бога  (Мф. 22: 35-46), – сказав Предстоятель. – Любов, яка виражається не тільки в думках, яка має бути свідченням всього людського життя. Ми маємо і думати про Бога в молитві, ми маємо виконувати Божественні заповіді, які Бог дає нам, щоб ми через ці заповіді свідчили свою вірність Богові”.

За словом Архіпастиря, справжня любов до Бога повинна виражатися не в деклараціях, а в житті за заповідями Божими. Він підкреслив, що милосердний Господь любить людей і є Подателем усіх наших благ.

“Бог є любов, Бог є милосердя, Бог є добро, Бог є джерело усіх благ, якими ми живемо, і Він не заслуговує, щоб ми за це Йому платили неповагою, образами”, – зазначив Блаженніший владика.

І саме через виконання Божественних заповідей, які є благом для самої людини, ми можемо виразити нашу любов до Господа.

“Заповіді Божі — це не капризи Бога. Бог захотів, щоб ми постились, ми маємо поститися. Бог хоче, щоб ми молилися, Йому це приємно і Він заставляє нас молитися. І піст, і молитва, і все інше, що Заповіді Божі кажуть нам робити — прощення, смирення, терпіння — все це благо для самої людини, – сказав Митрополит Онуфрій. – Цими законами Бог показує нам, як ми повинні жити, щоб бути подібними до Бога і від цього насолоджуватися блаженством, щастям і миром, які має той, хто подібний до Бога, які має в собі Бог, і які дарує Бог тому, хто подібний до Нього”.

Архіпастир закликав спонукати себе жити за заповідями Божим, попри усі труднощі.

“Навіть, якщо вони сьогодні не модні, якщо над ними сьогодні, може, і сміються або глузують, не треба на це дивитися. Треба жити за Божественними законами. Це буде найкращий прояв нашої любові до Бога”, – підсумував Предстоятель.

Вас може зацікавити

Пора в школу: що найважливіше у навчанні

Редактор Головний

15 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Усю свою увагу й труди треба скеровувати до Бога, – Предстоятель

Редактор Головний