16.1 C
Lutsk
Неділя, 14 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

У Волинській духовній семінарії знову залунав дитячий гомін

У неділю, 12 вересня, відкрила двері для своїх учнів недільна школа при Свято-Покровському храмі м. Луцьк, заняття якої проводяться у приміщенні Волинської духовної семінарії.

За традицією, перед новим навчальним роком директор недільної школи архімандрит Ілля (Вишневський) звершив молебень перед навчанням, – йдеться на сайті ВДС.

Після богослужіння викладачі недільної школи показали повчальну виставу про царя та його підлеглих. Цар пообіцяв нагороду – діамант тим, хто розповість про нього правду. Слуги царя почали лестити йому, крім одного. Він чесно дав відповідь своєму володарю. Цар подякував йому за правду і зробив його своїм найближчим другом, а підлабузників відпустив ні з чим.

“Так і перед Богом, кожен дасть відповідь, за свої слова, правдиві вони чи ні, адже Бог нас чує всюди. Як сказано в Святому Письмі, по ділах наших виправдає нас Бог, і по ділах наших осудить нас Бог. Так як і ці неправедні слуги, які хотіли завоювати прихильність царя своїми лестощами, залишились ні з чим. А хто говорить правду стане вірним другом Господа, як і цей праведний слуга перед своїм Царем”, – зазначають організатори заходу.

Після вистави перед присутніми виступала учасниця молодіжно-юнацького клубу «Лови момент» Дарія із своєю домашньою улюбленицею Грейсі.

Далі діти попрямували до своїх викладачів та зареєструвались для подальшого поділу по групах.

Також усі присутні могли пограти у різні настільні ігри та взяти участь у різних майстер-класах.

І, звісно ж, не обійшлося без сюрпризу – солодкого частування для дітлахів.

Викладачі недільної школи радо вітають усіх батьків та учнів із новим навчальним роком та бажають натхнення, терпіння та Божого благословення на новий 2021-2022 навчальний рік!

Нагадуємо, що заняття в недільній школі відбуватимуться щонеділі о 13:00 в приміщенні Волинської духовної семінарії. Також при недільній школі діє художня студія, гурток співу (хор) та гурток математики.

Вас може зацікавити

У Свято-Пантелеймонівському храмі Луцька відзначили престольне свято. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив Божественну літургію у Свято-Володимирівському храмі с. Краснилівка Михнівського благочиння

Редактор Головний

22 грудня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний