3 C
Lutsk
Субота, 16 Жовтень, 2021
Волинська єпархія Всі новини Фото

Єпископ Афанасій звершив всенічну у Свято-Покровському храмі Луцька з нагоди престольного свята. ФОТО

13 жовтня 2021 року, напередодні свята Покрову Пресвятої Богородиці, у древньому Свято-Покровському храмі Луцька звершили святкове всенічне бдіння.

Богослужіння з нагоди престольного свята очолив вікарний архієрей Волинської єпархії, єпископ Камінь-Каширський Афанасій. Його Преосвященству співслужили віцесекретар єпархії прот. Валерій Мучак, благочинний Луцького центрального округу прот. Олександр Богданов, архімандрит Аліпій (Сапіга), клірики храму та гості у священному сані.

Свято-Покровський храм є перлиною міста Луцька. У цих древніх стінах чимало поколінь православних лучан підносили свої молитви до Всевишнього. За різними історичними даними до будівництва храму долучались онуки святого рівноапостольного князя Володимира та Литовський князь Вітовт. Протягом усієї історії свого існування храм залишався православним. Як і колись, сьогодні він був вщент заповнений віруючими людьми, котрі, як і колись їхні предки, прийшли на святкову відправу.   

Вас може зацікавити

Суд скасував постанову слідчого про закриття кримінального провадження щодо побиття неповнолітнього сина священника села Садів

Редактор Головний

За що діти так люблять табір “Стежина добра”. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив чин погребіння новопреставленого Миколая, багаторічного хориста Свято-Покровського храму

Редактор Головний