5.2 C
Lutsk
Середа, 26 Лютий, 2020
Волинська єпархія Новини

У день Обрізання Господнього Архіпастир очолив Божественну літургію у Старосільському жіночому монастирі. ФОТО

14 січня 2020 року, у день свята Обрізання Господнього та у день пам’яті святителя Василія Великого, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію у Свято-Троїцькому жіночому монастирі села Старосілля Маневицького району.

Архіпастирський візит відбувся з нагоди престольного свята одного з храмів обителі, освяченого на честь святителя Василія Великого.

Цього дня владиці співслужили настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), архімандрит Аліпій (Сапіга) та клірики Волинської єпархії.

Також за богослужінням молились сестри обителі та віруючі люди з сусідніх сіл.

Після завершення Літургії архієпископ Нафанаїл виголосив проповідь, у якій згадав окремі епізоди з життя святителя Василія Великого, ставлячи його святительське служіння у приклад кожному православному християнину та привітав ігуменю, сестер Свято-Троїцького монастиря й усіх присутніх з різдвяними святами.

У свою чергу, архімандрит Аліпій (Сапіга) від імені сестер монастиря щиро подякував архіпастирю за спільну молитву та щирі слова привітань і попрохав архієпископа Нафанаїла постійно згадувати сестер Свято-Троїцької обителі у своїх молитвах.

Вас може зацікавити

Мистецькі майстер-класи та вечірня: завершився третій день “Фавору”. ФОТО

Редактор Головний

У луцькому храмі на честь прав. Іоанна Кронштадтського відзначили престольне свято. ФОТО

Редактор Головний

Свято-Вознесенська громада Луцька відзначила 10-річний ювілей з дня освячення храму. ФОТО

Редактор Головний