П’ятниця, 27 Січень, 2023
Волинська єпархія Новини

Священники Волинської єпархії УПЦ та студенти ВДС привітали працівників Державної фіскальної служби у Волинській області з Різдвом Христом

14 січня 2020 року, у період Різдвяних святок та в день пам’яті святителя Василія Великого, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, клірики Волинської єпархії разом із студентами ВДС та представниками молодіжного відділу єпархії привітали працівників Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області зі святом Різдва Христового.

В цей день до державної установи завітали благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин, голова молодіжного відділу ієромонах Ілля (Вишневський), клірики місцевих благочинь, студенти ВДС та представники молодіжного відділу єпархії.

Благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов переказав вітання з Різдвом Христовим від архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла начальнику Головного управління ДФС у Волинській області Світлані Павлівні Савчук та усім працівникам Державної фіскальної служби.

У вітанні взяли участь студенти Волинської духовної семінарії та представники молодіжного відділу, які підготували Різдвяний вертеп.

Також до вітань долучились священнослужителі єпархії, які побажали усім Божого благословення та успіхів у Новому 2020 році.

Після завершенні Різдвяного виступу клірики Волинської єпархії виголосили многоліття та запросили усіх присутніх на традиційний Різдвяний благодійний концерт, який відбудеться 21 січня 2020 року.

У свою чергу, начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Павлівна Савчук  від імені усіх працівників щиро подякувала колядникам за Різдвяні привітання.

Нагадаємо, раніше клірики Волинської єпархії привітали працівників держустановпрацівників Господарського суду, а також мешканців Луцького геріатричного пансіонату зі святом Різдва Христового.

Читати також: Священники Волинської єпархії УПЦ та семінаристи ВДС привітали з Різдвяними святами спільноту незрячих Луцька. ФОТО

Вас може зацікавити

Напередодні Вознесіння архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Громада с. Нуйно – Президенту: Якщо у вас є любов до людей – допоможіть нам. ВІДЕО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій взяв участь у третьому Молитовному сніданку Волині

Редактор Головний