30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

У благочиннях єпархії відбулися соборні богослужіння в День Незалежності України. ОНОВЛЕНО

24 серпня 2021 року, у День Незалежності України, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Високопреосвященнійшого Нафанаїла, священнослужителі Михнівського благочиння приступили до Таїнства сповіді та звершили Божественну літургію.

Очолив богослужіння благочинний округи прот. Володимир Новосад. Опісля богослужіння священнослужителі звершили молебень за мир в Україні.

У Різдво-Богородичному храмі с. Княгининок Луцького району цього дня соборне богослужіння звершили і священнослужителі Княгининівського благочинного округу. Участь у богослужінні взяв і церковний дитячий хор.

Після Божественної Літургії був відслужений молебень за мир і спокій в Україні.

Благочинний Княгининівського округу прот. Петро Приступа привітав священиків з прийняттям Таїнств сповіді і причастя, а також з 30-ою річницею Незалежності України.

Цього ж дня соборне богослужіння звершили священнослужителі Білостоцького благочиння. Очолив богослужіння благочинний округу прот. Володимир Мелесь.

Священники благочиння також приступили до Таїнств сповіді та Причастя.

Відбулась цього дня і сповідь духовенства Копачівського благочиння. Також відбулася і сповідь дітей перед навчанням. За Богослужінням було піднесено молитви за нашу державу Україну, за мир і здоров’я всіх православних християн.

Відбулося соборне богослужіння і священників КаміньКаширської округи, яке очолив благочинний протоієрей Стефан Михалюк. Перед початком Божественної Літургії священнослужителі приступили до Таїнства Покаяння.

Спів парафіяльного хору милозвучно супроводжував Соборну молитву, за якою лунали прохання про Небесне благословення нашої земної Батьківщини рідної Неньки України та дарування Їй довгоочікуваного справедливого Миру, а також за упокій безсмертних душ усіх, хто віддав своє життя за Мир і Незалежність Вітчизни.

Отець благочинний після завершення богослужіння закликав усіх присутніх і надалі молитися до Милосердного Господа за нашу Державу, не забуваючи дякувати Йому за всі благодіяння, які були даровані нашій Вітчизні протягом 30-річчя Її Незалежності.

23 серпня, перед Божественною літургією приступили до сповіді і священники Житнівського благочиння, та в часі Божественної літургії, яку очолив благочинний Житнівської округи протоієрей Віктор Пащук, усі священики приступили і до Таїнства Святого Причастя.

Під час літургії лунала сугуба молитва за єдність Церкви Христової та миру у нашій державі. Із нагоди дня незалежності України. Після літургії був від служений молебень архістратигу Божому Міхаїлу.

Духовенство Цуманського благочиння звершило соборну молитву до Дня Незалежності України у Свято-Покровському храмі смт. Цумань.

Під час служби Божої духівник прот. Петро Філіпович звершив таїнство сповіді, а благочинний прот. Віктор Михалевський очолив Божественну літургію та подячний молебень до ювілейного Дня Народження нашої Батьківщини.

Вас може зацікавити

Потрібно дивитись не на земний комфорт, а на Небо, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл привітав з Різдвом Христовим гониму громаду с. Нуйно. ФОТО

Редактор Головний

Як не розслабитися після посту

Редактор Головний