11.7 C
Lutsk
Субота, 1 Жовтень, 2022
Волинська єпархія Всі новини

У Волинській духовній семінарії підбили результати вступної кампанії 2021

У середу, 25 серпня, з благословіння керуючого Волинською єпархією Високопреосвященнішого архієпископа Нафанаїла, у Волинській духовній семінарії відбулось засідання Педагогічної ради.

На засіданні підбили підсумки вступної кампанії, яка проходила цього дня у духовній школі Волині.

Ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський) повідомив, що за результатами вступних іспитів на стаціонарне відділення Волинської духовної семінарії зараховано 14 абітурієнтів.

Також було представлено нових викладачів ВДС – ієрея Віктора Мартинюка, Власюка Володимира Олександровича і Шкроба Максима Вадимовича.

Класним наставником для першого класу ВДС було обрано ієрея Віктора Мартинюка.

Замість приснопам’ятного викладача ВДС архідиякона Романа (Тюканька), завідуючим семінарською бібліотекою було призначено Цюрика Олександра Володимировича.

Окрім того, було узгоджено розклад лекцій і календарний план на 2021-2022 навчальний рік, погоджено теми письмових робіт для студентів стаціонару і заочного сектору.

Після завершення Педради архімандрит Євменій у семінарському храмі на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, просвітителів слов’янських, оголосив абітурієнтам результати вступних іспитів.

Нагадаємо, що навчання у Волинській духовній семінарії розпочнеться 1 вересня.

Вас може зацікавити

Гонима громада села Клепачів відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив літію на “Козацьких могилах”

Редактор Головний

3 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний