4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Всі новини Календар

29 серпня 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 12-та після П’ятидесятниці.

Післясвято Успіння Пресвятої Богородиці. Перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Iісуса Христа (944). Мч. Діомида лікаря (298).

Прп. Херимона Єгипетського (IV). Мчч. З3-х Палестинських. Мч. вел. кн. Константина (1714) (Румун.). Сщмч. Олександра пресвітера, прмц. Анни, мч. Якова (1937).

Феодорівської (1239) і «Торжество Пресвятої Богородиці» (Порт-Артурської) (1904) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

Образу: Кол., 250 зач., I, 12-18. Лк., 48 зач. (від полу), IX, 51-56; X, 22-24. Ряд.: 2 Кор., 179 зач., V, 10-15. Мк., 2 зач., I, 9-15.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ГОСПОДЬ ПОЧАВ ПРОПОВІДЬ СВОЮ ТАК: “ЗБУЛИСЯ ЧАСИ І НАБЛИЗИЛОСЯ ЦАРСТВО БОЖЕ: ПОКАЙТЕСЯ І ВІРУЙТЕ В ЄВА́НГЕЛІЄ”.

У КІНЦІ ВІКІВ ТАКОЖ БУДЕ СКАЗАНО: ЗБУЛИСЯ ЧАСИ І НАБЛИЗИЛОСЯ ЦАРСТВО; АЛЕ БУДЕ ДОДАНО НЕ “ПОКАЙТЕСЯ І ВІРУЙТЕ”, А “ВИХОДЬТЕ НА СУД”

 

ЧАС ПОКАЯННЯ І ТРУДІВ САМОВИПРАВЛЕННЯ ЗАКІНЧИВСЯ; ДАВАЙ КОЖЕН ЗВІт У ТОМУ, ЩО ТІЛОМ ЗРОБИВ БЛАГОГО ЧИ ЗЛОГО. ОТОЖ, ПОКИ ЧАС, ПОСПІШІТЬ СКОРИСТАТИСЯ НИМ ДЛЯ СВОГО СПАСІННЯ.

 

ОБІЙМИ ОТЦЯ ВІДКРИТІ ДО ПРИЙНЯТТЯ ВСІХ, ХТО ПРИХОДИТЬ ДО НЬОГО ЗІ ЩИРИМ ПОЧУТТЯМ СКОРБОТИ ПРО МИНУЛЕ І З БАЖАННЯМ ПОПРАЦЮВАТИ БОГУ НАДАЛІ НАПОЛЕГЛИВИМ ВИКОНАННЯМ ЙОГО СВЯТИХ ЗАПОВІДЕЙ.

ДЛЯ КОЖНОГО ІЗ НАС КІНЕЦЬ ВІКУ – СМЕРТЬ: ВОНА Є ДВЕРИМА В ІНШЕ ЖИТТЯ. ЧАСТІШЕ ЗАГЛЯДАЙ НА НЕЇ І ПРАВИЛЬНІШЕ ДЛЯ СЕБЕ ВИЗНАЧАЙ: ЩО ЦЕ ПОТІМ.

 

ВИЗНАЧИВШИ ЦЕ БЕЗ ЖАЛЮ ДО СЕБЕ, ВІЗЬМИСЯ ЗА ТРУДИ, ЩОБ ПІДГОТУВАТИ НЕ ГОТОВЕ ДО ВСТУПУ ТУДИ, ДЕ РАДІСТЬ БЕЗКІНЕЧНА, І ДО УСУНЕННЯ ВСЬОГО, ЩО МОЖЕ ПОДАТИ ПРАВО СЛУГАМ ПІТЬМИ НЕПРОГЛЯДНОЇ ВЗЯТИ ВЕРХ НАД НАМИ І ЗАХОПИТИ НАС ДО СЕБЕ, ЗВІДКИ ВИХОДУ ВЖЕ НЕ БУДЕ.

Вас може зацікавити

Розпорядження керуючого Волинською і Луцькою єпархією напередодні Дня Соборності України

Редактор Головний

15 жовтня 2021 року – православний календар

Редактор Головний

Проповідь у день пам’яті 40 мучеників Севастійських

Редактор Головний