Седмиця 12-та після П’ятидесятниці.
Післясвято Успіння Пресвятої Богородиці. Перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Iісуса Христа (944). Мч. Діомида лікаря (298).
Прп. Херимона Єгипетського (IV). Мчч. З3-х Палестинських. Мч. вел. кн. Константина (1714) (Румун.). Сщмч. Олександра пресвітера, прмц. Анни, мч. Якова (1937).
Феодорівської (1239) і «Торжество Пресвятої Богородиці» (Порт-Артурської) (1904) ікон Божої Матері.
Євангельські Читання
Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року
ГОСПОДЬ ПОЧАВ ПРОПОВІДЬ СВОЮ ТАК: “ЗБУЛИСЯ ЧАСИ І НАБЛИЗИЛОСЯ ЦАРСТВО БОЖЕ: ПОКАЙТЕСЯ І ВІРУЙТЕ В ЄВА́НГЕЛІЄ”.
У КІНЦІ ВІКІВ ТАКОЖ БУДЕ СКАЗАНО: ЗБУЛИСЯ ЧАСИ І НАБЛИЗИЛОСЯ ЦАРСТВО; АЛЕ БУДЕ ДОДАНО НЕ “ПОКАЙТЕСЯ І ВІРУЙТЕ”, А “ВИХОДЬТЕ НА СУД”
ЧАС ПОКАЯННЯ І ТРУДІВ САМОВИПРАВЛЕННЯ ЗАКІНЧИВСЯ; ДАВАЙ КОЖЕН ЗВІт У ТОМУ, ЩО ТІЛОМ ЗРОБИВ БЛАГОГО ЧИ ЗЛОГО. ОТОЖ, ПОКИ ЧАС, ПОСПІШІТЬ СКОРИСТАТИСЯ НИМ ДЛЯ СВОГО СПАСІННЯ.
ОБІЙМИ ОТЦЯ ВІДКРИТІ ДО ПРИЙНЯТТЯ ВСІХ, ХТО ПРИХОДИТЬ ДО НЬОГО ЗІ ЩИРИМ ПОЧУТТЯМ СКОРБОТИ ПРО МИНУЛЕ І З БАЖАННЯМ ПОПРАЦЮВАТИ БОГУ НАДАЛІ НАПОЛЕГЛИВИМ ВИКОНАННЯМ ЙОГО СВЯТИХ ЗАПОВІДЕЙ.
ДЛЯ КОЖНОГО ІЗ НАС КІНЕЦЬ ВІКУ – СМЕРТЬ: ВОНА Є ДВЕРИМА В ІНШЕ ЖИТТЯ. ЧАСТІШЕ ЗАГЛЯДАЙ НА НЕЇ І ПРАВИЛЬНІШЕ ДЛЯ СЕБЕ ВИЗНАЧАЙ: ЩО ЦЕ ПОТІМ.
ВИЗНАЧИВШИ ЦЕ БЕЗ ЖАЛЮ ДО СЕБЕ, ВІЗЬМИСЯ ЗА ТРУДИ, ЩОБ ПІДГОТУВАТИ НЕ ГОТОВЕ ДО ВСТУПУ ТУДИ, ДЕ РАДІСТЬ БЕЗКІНЕЧНА, І ДО УСУНЕННЯ ВСЬОГО, ЩО МОЖЕ ПОДАТИ ПРАВО СЛУГАМ ПІТЬМИ НЕПРОГЛЯДНОЇ ВЗЯТИ ВЕРХ НАД НАМИ І ЗАХОПИТИ НАС ДО СЕБЕ, ЗВІДКИ ВИХОДУ ВЖЕ НЕ БУДЕ.