23.3 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Свято-Володимирська громада с. Веснянка молитовно відзначила 10-у річницю з дня закладки каменю

Релігійна громада святого рівноапостольного князя Володимира села Веснянка, що поблизу міста Ківерці, 28 липня 2022 року, відзначила десятирічний ювілей з дня закладення каменю під будівництво храму.  

З нагоди ювійленої дати, а також престольного свята у храмі звершили соборне богослужіння, очолив яке благочинний Ківерцівського округу протоієрей Олександр Кондратюк, повідомляє сайт благочиння. 

Йому співслужили настоятель храму протоієрей Віктор Обдар, священники Ківерцівського, Цуманського, Луцького та Колківського благочинь, а також клірик Кіровоградської єпархії.

Під час Божественної літургії у храмі лунала молитва за Україну, за наших захисників, за всіх вірних, що постраждали від війни, а також піднесли особливі прохання за спокій душ загиблих.

До Святого Причастя цього дня приступили більше 70 людей, що є чимало для невеличкого села Веснянка.

Наприкінці богослужіння відбулася хресна хода навколо храму з іконою та мощами Святого князя Володимира.

Читати також: Стараємося показати, що Церква нині є місіонером, миротворцем та завжди закликає до єдності, молитви і миру

Вас може зацікавити

27 червня – знайдення мощей священномученика Володимира, митрополита Київського

Редактор Головний

Відбулись збори священнослужителів Горохівського, Берестечківського, Локачинського, Рожищенського та Копачівського благочинь єпархії

Редактор Головний

12 січня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний