11.7 C
Lutsk
Неділя, 25 Лютий, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

У неділю Всіх Святих землі Руської архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію. ФОТО

21 червня 2020 року, у неділю  другу після П’ятидесятниці та день пам’яті Всіх святих в землі Руській просіявших , архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька.
Друга неділя після свята П’ятидесятниці Православною Церквою відзначається як день Всіх Руських святих. Цей день є днем особливого вшанування тих Руських праведників і мучеників, які вже були прославлені, та тих, які відомі ще тільки одному Богу.

Відновленим древнє загальне святкування пам’яті Всіх Руських Святих було у 1918 році на помісному соборі Руської церкви та було встановлено святкувати у першу неділю Петрового посту.

Цього дня Архіпастирю співслужили архімандрит Аліпій (Сапіга) та завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич).

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я  і упокій медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Наприкінці літургії архієпископ Нафанаїл звернувся до прихожан зі словами проповіді, в якій наголосив на важливості вшанування святих та користі нам від цього.

Опісля,  архіпастир привітав медичних працівників із їх професійним святом.

Церква святкує Неділю Всіх Святих, котрі в землі Руській просіяли

Вас може зацікавити

У Волинській духовній семінарії відбувся захист бакалаврських робіт випускників

Редактор Головний

Архіпастир очолив престольне свято Хрестовоздвиженського храму Луцька. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл у свято Введення у Храм Богородиці звершив дияконську хіротонію. ФОТО

Редактор Головний