3.9 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Всі новини Проповіді Публікації

Проповідь у день пам’яті Трьох Святителів

Браття і сестри! 

Сьогодні ми зібралися для вшанування та вивчення життя та діяльності трьох великих святителів Церкви: Василія Великого, Григорія Богослова і Іоана Золотоустого. Ці великі святі особистості принесли великий внесок у розвиток християнства і залишили нам спадщину, яка і сьогодні надихає та провідує нас.

Святий Василій Великий, відомий своєю мудрістю та теологічними творами, нагадує нам про важливість пізнання Божої правди і розвитку духовного життя. Його твори, такі як “Наставлення”, спонукають нас до глибокої роздумності та розвитку духовних якостей.

Григорій Богослов, або Григорій Нісський, відомий своєю великою любов’ю до Бога і людей. Його твори проповідають нам важливість милосердя, любові та розуміння. Святий Григорій навчає нас, що справжня віра виявляється у служінні ближньому та відданості Богові.

І святий Іоан Золотоуст, знаменитий проповідник, нагадує нам про важливість слова Божого у нашому житті. Його проповіді були наповнені мудрістю та спонукали до розмірковування над духовними цінностями.

Згадуючи цих великих святителів, ми згадуємо про наше покликання до духовного зростання, до розуміння та відданості Божій волі. Нехай їхні приклади будуть для нас провідними зірками на шляху до спасіння та духовного вдосконалення.

Нехай благословить нас святість цих великих святителів, і нехай наші серця будуть відкриті для прийняття його мудрості та любові. Амінь.

Прот. Сергій Бачинський,

настоятель Свято-Миколаївського храму

села Звиняче

(Горохівський благочинний округ) 

Вас може зацікавити

Чому у Великий піст храмах читають покаянний канон Андрія Критського

Редактор Головний

Близько чотирьох тонн допомоги: клірики Волинської єпархії вчергове відвідали Святогірську лавру

Редактор Головний

ГРІХ МАРНОСЛАВСТВА І БОРОТЬБА З НИМ

Редактор Головний