7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Напередодні Преображення Господнього митрополит Нафанаїл очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі

18 серпня 2023 року, напередодні свята Преображення Господа і Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив всенічне бдіння в кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики храму.

Завтра владика звершить Божественну літургію та освячення плодів у цьому ж храмі. Початок богослужіння о 9:30

Євангелісти оповідають, що Господь пророчо сказав: «… Істинно кажу вам, що деякі з тих, які стоять тут, не зазнають смерті, як уже побачать Царство Боже, що прийшло в силі» (Мк. 9: 1). Через шість днів Він узяв трьох своїх найближчих учнів – Петра, Якова та Іоанна – і піднявся помолитися разом з ними на гору. Там під час молитви, як сказано в Євангелії від Матфея (17: 2-9), Він «преобразився перед ними: лице Його засяяло, як сонце, одежа ж Його стала білою, як світло». І з’явилися перед ними старозавітні пророки – Мойсей та Ілія. Потім їх осінила світла хмара й вони почули з неї голос, який говорив: Цей є Син Мій Улюблений, у Котрому Моє благовоління; Його слухайте. Апостоли злякалися і впали на землю, а Іісус підійшов, доторкнувся до них і промовив: Встаньте й не бійтеся. Коли ж учні підняли свої очі, то нікого, крім Іісуса, не побачили.

Вас може зацікавити

Четвер п’ятої седмиці Великого посту: чим особливе богослужіння цього дня

Редактор Головний

18 лютого 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Навчитися жити з Богом можна, коли навчишся жити з людьми

Редактор Головний