-1.1 C
Lutsk
П’ятниця, 9 Грудень, 2022
Публікації

Молитва, яка докорінно змінить ваше життя

Нам добре відомі слова святих отців, що справжня молитва – це молитва серцем, коли серце сповнюється любові до Бога, це молитва щира. Такою молитвою, яку плекали у своїх серцях святі отці Православної Церкви та яка здатна витягнути душу з пекла і змінити життя кожної людини, є Іісусова молитва. «Господи, Іісусе Христе, Сине Божий, помилуй мя, грішного», – виголосимо благання до Господа.

Але передусім сучасній людині важливо розуміти, чому ми просимо Господа про помилування, від чого Він може нас милувати. А ще важливо бути щирими і в житті, і в молитві та пам’ятати про ту пастку на нашому духовному шляху, коли молитва може перетворитися на, не дай Боже, ритуал. Та як у сьогоднішньому вирії нескінченної інформації бути уважним й одночасно щирим перед Богом? Наша молитовна жага виникає лише тоді, коли, живучи за заповідями Божими, ми усвідомлюємо власні духовні хвороби та прагнемо до покаяння.

Отець Ростислав у черговому випуску програми «Духовний імунітет» розповідає про молитву, яка докорінно змінює життя і навіть вічну участь душі людини, – про Іісусову молитву, а також про те, як навчитися молитись щиро.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує чергове відео з циклу проекту «Духовний імунітет» зі священиком Ростиславом Валіхновським, заслуженим лікарем України.

https://youtu.be/4glINDqLEtk

Вас може зацікавити

Пам’ять св. апостолів Петра і Павла: що потрібно знати про це свято християнину

Редактор Головний

ГРІХ МАРНОСЛАВСТВА І БОРОТЬБА З НИМ

Редактор Головний

Настають непрості часи, – прп. Паїсій Святогорець

Редактор Головний