27.8 C
Lutsk
Четвер, 18 Серпень, 2022
Публікації

Молитва, яка докорінно змінить ваше життя

Нам добре відомі слова святих отців, що справжня молитва – це молитва серцем, коли серце сповнюється любові до Бога, це молитва щира. Такою молитвою, яку плекали у своїх серцях святі отці Православної Церкви та яка здатна витягнути душу з пекла і змінити життя кожної людини, є Іісусова молитва. «Господи, Іісусе Христе, Сине Божий, помилуй мя, грішного», – виголосимо благання до Господа.

Але передусім сучасній людині важливо розуміти, чому ми просимо Господа про помилування, від чого Він може нас милувати. А ще важливо бути щирими і в житті, і в молитві та пам’ятати про ту пастку на нашому духовному шляху, коли молитва може перетворитися на, не дай Боже, ритуал. Та як у сьогоднішньому вирії нескінченної інформації бути уважним й одночасно щирим перед Богом? Наша молитовна жага виникає лише тоді, коли, живучи за заповідями Божими, ми усвідомлюємо власні духовні хвороби та прагнемо до покаяння.

Отець Ростислав у черговому випуску програми «Духовний імунітет» розповідає про молитву, яка докорінно змінює життя і навіть вічну участь душі людини, – про Іісусову молитву, а також про те, як навчитися молитись щиро.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує чергове відео з циклу проекту «Духовний імунітет» зі священиком Ростиславом Валіхновським, заслуженим лікарем України.

https://youtu.be/4glINDqLEtk

Вас може зацікавити

П’ятниця Світлого тижня. Ікони Пресвятої Богородиці «Живоносне джерело»

Редактор Головний

Для чого св. Церква встановила почитати дні пам’яті святих. Повчання на передсвято Різдва Христового

Редактор Головний

Неприпустимо робити сповідь засобом дізнання або нагляду

Редактор Головний