5 C
Lutsk
Субота, 16 Жовтень, 2021
Відео Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл у свято Введення у Храм Богородиці звершив пресвітерську хіротонію. ФОТО

4 грудня 2020 року, у день двунадесятого свята Введення у Храм Пресвятої Богородиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили  настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь, голова єпархіального просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук, а також клірики кафедрального собору.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Під час Літургії архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив пресвітерську хіротонію над випускником Волинської духовної семінарії, кліриком Свято-Миколаївського храму м. Луцька дияконом Богданом Яковуком

Богослужіння прикрашали своїм співом архієрейський хор кафедрального собору, регентом якого є Марія Олексіївна Вислоцька, а також любительський хор кафедрального собору, регентом якого є Юлія Галайда.

По закінченні Божественної літургії архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді у якому розповів історію свята Введення у Храм Пресвятої Богородиці та наголосив на великій участі Божої Матері у ділі спасіння роду людського.

Вітаючи зі святом Введення, архієпископ Нафанаїл закликав усіх вірних чад Православної Церкви постійно звертатись до Пресвятої Богородиці у своїх молитвах, завжди прохати молитовного покровительства й захисту для усіх вірних чад Української Православної Церкви та достойно підготуватись до зустрічі великого свята – Різдва Господа нашого Іісуса Христа.

Читати також: Свято Введення у храм Пресвятої Богородиці. Історія. Особливості богослужіння

Читати також: Введення у храм Пресвятої Богородиці: Церкву не можливо створити, у неї можна тільки увійти

Читати також: Проповідь у день Введення в храм Пресвятої Богородиці

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл прочитав другу частину Великого канону у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив читання акафісту прав. Іоанну Кронштадтському. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Православна громада с. Борочиче Горохівського благочиння залишилася вірною УПЦ

Редактор Головний