23.3 C
Lutsk
Четвер, 11 Серпень, 2022
Волинська єпархія Всі новини Документи

Апеляційний суд зобов’язав внести відомості про підпал будинку священника Волинської єпархії до ЄРДР

Волинський апеляційний суд скасував відмову слідчого судді Луцького міськрайонного суду щодо скарги на бездіяльність слідчого Луцького РУП ГУНП у Волинській області, який не вніс відомості про ймовірний підпал будинку клірика Волинської єпархії протоієрея Валерія Пилипчука до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Відповідне рішення суд ухвалив під час засідання 6 червня 2022 року.

Нагадаємо, раніше клірик Волинської єпархії прот. Валерій Пилипчук повідомив слідчого про ймовірний підпал його житлового будинку, що знаходиться за адресою: вул. Мирона, 5 у селі Бережанка Луцького району Волинської області.

Оскільки слідчий відмовився вносити відомості до ЄРДР, а слідчий суддя Луцького міськрайонного суду не побачив у цьому порушення закону, адвокат священника подав апеляцію.

У підсумку, Волинський апеляційний суд скасував попередню ухвалу судді Луцького міськрайонного суду про відмову щодо бездіяльності слідчого, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР, зобов’язавши слідчого таки це зробити. “Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає”, – йдеться у рішенні суду.

Щиро віримо, що особи, які вчинили цей кримінальний злочин, будуть встановлені, а їх вина – доведеною, і злочинці постануть перед судом та понесуть покарання.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята Різдво-Богородичного храму Луцька

Редактор Головний

Андріїв день: Чого категорично не можна робити в день пам’яті Андрія Первозванного

Редактор Головний

Напередодні престольного свята Єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у храмі на честь св. Марії Магдалини у Луцьку

Редактор Головний