21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Календар

7 березня 2021 року – календар з повчанням

Неділя м’ясопусна, про Страшний судГлас 6.
Заговини на м’ясо.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомЗнайдення мощей мучеників, що в Євгенії постраждали (395-423).

Мчч. Маврикія та 70-ти воїнів: ФотинаФеодораФилипа та інших (бл. 305). Прпп. ФаласіяЛимнія і Варадата, пустельників Сирійських (V). Прп. Афанасія спов. (821).

Сщмчч. Іосифа та Володимира пресвітерів, Іоанна диякона та мч. Іоанна (1918). Сщмчч. МихаїлаІоаннаВіктораІоаннаСергіяАндріяПавла пресвітерів, прмчч. Сергія та Антипи, прмц. Параскеви, мчч. Стефана та Миколая, мцц. ЄлисаветиІрини та Варвари (1938). Мч. Андрія (1941). Прмч. Філарета (1942).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 6-е, Лк., 114 зач., XXIV, 36-53. Літ. – 1 Кор., 140 зач., VIII, 8 – IX, 2. Мф., 106 зач., XXV, 31-46.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СТРАШНИЙ СУД! СУДДЯ ГРЯДЕ НА ХМАРАХ, ОТОЧЕНИЙ НЕЗЛІЧЕННОЮ КІЛЬКІСТЮ НЕБЕСНИХ СИЛ БЕЗПЛОТНИХ. ТРУБИ ТРУБЛЯТЬ У ВСІХ КІНЦЯХ ЗЕМЛІ ТА ПІДНІМАЮТЬ ПОМЕРЛИХ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ПОВСТАЛІ ПОЛКИ ПОЛКАМИ ТЕЧУТЬ НА ВИЗНАЧЕНЕ МІСЦЕ, ДО ПРЕСТОЛУ СУДДІ, НАПЕРЕД УЖЕ ПЕРЕДЧУВАЮЧИ, ЯКИЙ ПРОЛУНАЄ У ЇХНІХ ВУХАХ ВИРОК. БО ДІЯННЯ КОЖНОГО ВИЯВЛЯТЬСЯ НАПИСАНИМИ НА ЛИЦІ ЄСТВА ЇХ, І САМ ВИГЛЯД ЇХ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ СПРАВАМ ТА МОРАЛІ. ПОДІЛ НА ТИХ, ХТО СТОЯТИМЕ ПРАВОРУЧ І ЛІВОРУЧ ПРЕСТОЛУ БОЖОГО, ВІДБУДЕТЬСЯ САМ СОБОЮ.

НАРЕШТІ ВСЕ УЖЕ ВИЗНАЧИЛОСЯ. НАСТАЛО ГЛИБОКЕ МОВЧАННЯ. ЩЕ МИТЬ – І ЧУЄТЬСЯ РІШУЧИЙ ВИРОК СУДДІ – ОДНИМ: “ПРИЙДІТЬ”, ІНШИМ: “ВІДІЙДІТЬ”. – ПОМИЛУЙ НАС, ГОСПОДИ, ПОМИЛУЙ НАС! НЕХАЙ БУДЕ МИЛІСТЬ ТВОЯ, ГОСПОДИ, НА НАС! – АЛЕ ТОДІ ПІЗНО ВЖЕ БУДЕ БЛАГАТИ ТАК. ТЕПЕР ТРЕБА ПОТУРБУВАТИСЯ ЗМИТИ З ЄСТВА СВОГО НАПИСАНІ НА НЬОМУ ЗНАКИ, ЩО НЕСПРИЯТЛИВІ ДЛЯ НАС.

ТОДІ РІКИ СЛІЗ ГОТОВІ БУЛИ БИ МИ ВИПУСТИТИ, ЩОБ ОМИТИСЯ; АЛЕ ЦЕ ВЖЕ НІЧИМ НЕ ДОПОМОЖЕ.

 

СПЛАКНЕМО ТЕПЕР, ЯКЩО НЕ РІКАМИ СЛІЗ, ТО ХОЧА БИ СТРУМКАМИ; ЯКЩО НЕ СТРУМКАМИ, ТО ХОЧА БИ ДОЩОВИМИ КАПЛЯМИ; ЯКЩО І ЦЬОГО НЕ ЗНАЙДЕМО, РОЗПОВІМО ГРІХИ СВОЇ ГОСПОДУ ТА МОЛИТИМЕМО ЙОГО ПРОСИТИ НАМ ЇХ, ДАЮЧИ ОБІТНИЦЮ НЕ ОБРАЖАТИ ЙОГО БІЛЬШЕ ПОРУШЕННЯМ ЙОГО ЗАПОВІДЕЙ, – І РЕВНУЮЧИ ПОТІМ ВІРНО ВИКОНУВАТИ ЦЮ ОБІТНИЦЮ.

Вас може зацікавити

28 березня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

30 травня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

22 квітня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний