21.4 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

У 5-у річницю служіння на Волині архієпископ Нафанаїл очолив соборне богослужіння

7 лютого 2021 року, у неділю 35-у після П’ятидесятниці та у день 5-ої річниці служіння на Волині архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Високопреосвященнішому владиці співслужили секретар Волинської єпархії прот. Миколай Бондарук, віце-секретар прот. Валерій Мучак, ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський), настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов, голова Просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук та отці настоятелі храмів обласного центру.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після богослужіння владика звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Насамкінець отці секретарі та всі священнослужителі привітали свого архіпастиря з ювілеєм.


Нагадаємо, що 7 лютого 2016 року у кафедральному Свято-Покровському храмі Луцька відбулось представлення тоді ще вікарного єпископа Волинської єпархії УПЦ, єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла (Крикоти).

Вас може зацікавити

В храмі Різдва Христового у Вифлиємі знайшли 1500-літню купель

Редактор Головний

Вікарний архієрей очолив святкову вечірню напередодні Благовіщення у Михнівському монастирі. ФОТО

Редактор Головний

Керуючий Волинською єпархією співслужив Предстоятелю у день 7-ої річниці інтронізації

Редактор Головний