П’ятниця, 25 Квітень, 2025
Волинська єпархія Новини Фото

5-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

П’ятий день загальноєпархіального хресного ходу,  який організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської, традиційно розпочався із Божественної літургії, яку цього дня відслужили у Свято-Покровському храмі селища Цумань.

Як ми уже писали, на цьому паломництво парафіями Ківерцівського благочиння закінчилося. 

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

5 жовтня хрестоходці відвідали парафії у таких селах, як Ситниця, Криничне, Четвертня, Годомичі та  Старосілля.

У кожному селі віряни з відчуттям радості зустрічали святині краю. На заваді не стала навіть похмура погода у цей день. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічали Богородицю у своїх селах.

У храмах, які відвідують хрестоходці, традиційно служать молебень з акафістом.

У Старосільському монастирі біля ікон Божої Матері ввечері відслужили Всенічне бдіння, а вже завтра звершать Божественну літургію.

Опісля ж Хресний хід відправиться у селище Колки Маневицького району.

смт. Цумань (Божественна літургія)

с. Ситниця

с. Криничне

с. Четвертня

с. Годомичі

с. Старосілля

Вас може зацікавити

У Волинській єпархії звершили чин відспівування двох загиблих воїнів

Редактор Головний

Керуючий справами УПЦ розповів, на що потрібно звернути увагу під час Успенського посту

Редактор Головний

Волинська духовна семінарія передала на потреби української армії 3 тонни картоплі

Редактор Головний