21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Волинська єпархія Новини

Волинська єпархія організувала Хресний хід до дня пам’яті Всіх Святих землі Волинської

До дня пам’яті Всіх Святих землі Волинської Волинська єпархія УПЦ, з благословіння керуючого архієпископа Нафанаїла, напередодні свята Всіх Святих землі Волинської організувала хресний хід.

Три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написані на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих – відвідають усі парафії єпархії.

Сьогодні, 1 жовтня у кафедральному храмі Всіх Святих землі Волинської відслужили молебень перед початком Хресної ходи.

У слові проповіді владика Нафанаїл пояснив, чому обрали саме ці святині. За словами Архіпастира, Тихвінська ікона є дуже древньою, за церковним Переданням була написала ще апостолом та євангелістом Лукою. До того ж, Тихвінська ікони є дуже схожою з Волинською іконою Богоматері.

«Ікони можуть по-різному називатись, – сказав владика, – залежно від місця їх знайдення, чи прославлення: Почаївська, Волинська, Тихвінська…, але це та ж сама Богородиця, яку треба нам вшановувати, прославляти та звертатися до Неї в своїх палких молитвах».

Ікону Жінок Мироносиць обрали тому, що її написали спеціально для Православної Волині, відтак вона не може залишатися лише в кафедральному соборі. Тож нині і віряни Волинської єпархії зможуть помолитися біля неї у своїх храмах.

Фото пресслужби Волинської єпархії УПЦ

Вас може зацікавити

У будинку священника Волинської єпархії вночі побили вікна. ФОТО

Редактор Головний

У Велику П’ятницю Архіпастир очолив вечірню з виносом Плащаниці

Редактор Головний

Напередодні престольного свята єпископ Афанасій очолив всенічну у с. Верхи. ФОТО. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний