20.3 C
Lutsk
Субота, 15 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

Православна громада селища Цумань молитовно відзначила 180-річний ювілей храму

25 грудня 2023 року, у день пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі с. Цумань Луцького району. 

Цього дня православна громада молитовно відзначила 180-річний ювілей храму.

Його Високопреосвященству цього дня співслужили благочинний Цуманського округу протоієрей Віктор Михалевський, настоятель парафії протоієрей Михаїл Кулакевич, завідуючий канцелярією єпархією архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики єпархії.

На Малому вході керуючий єпархією відзначив настоятеля храму орденом святого великомученика Георгія Побідоносця.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були піднесені заупокійні молитви за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Наприкінці богослужіння біля ікони святителя Спиридона був звершений чин славління. Опісля керуючий єпархією звернувся до вірян зі словом проповіді, розповів про подвиг святителя Спиридона та благословив усіх.

Вас може зацікавити

Кожен із нас має бути апостолом, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний

8 березня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

4 січня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний