22.6 C
Lutsk
Понеділок, 22 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини

Православні святині відвідали усі парафії Ківерцівського благочиння: 4-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Четвертий день загальноєпархіального хресного ходу,  який організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської, традиційно розпочався із Божественної літургії, яку цього дня відслужили у Свято-Михайлівському храму села Дерно.

Опісля святині відправлися у Метельно до громади Свято-Покровського храму. Опісля відслужених молебня з акафістом святині відвідали на дому і кількох хворих, які через стан здоров’я не змогли самі прибути до храму.

Наступною були громади Свято-Троїцького храму села Олика та Свято-Стрітенська села Залісоче. Тут від одного села до іншого люди пішим хресним ходом самі перенесли ікони.

Згодом святині відвідали релігійну Різдво-Богородичну громаду села Берестяни, яка у лютому цього року залишилася без храму. Та люди не впали у відчай, а навпаки згуртувалися та вже у серпні всього за два тижні звели тимчасове приміщення для молитви. І сьогодні Господь показав цим людям чудо: попри похмурий день, під час перебування святинь у храму і аж до їхнього від’їзду на небі сяяло сонечко.

У післяобідню пору святині відвідали храм Різдва Христового у селі Городище, Свято-Георгіївський храм у селі Башлики, Свято-Петропавлівський храм у Карпилівці та Свято-Покровський у селі Цумань. У цих селах зустрічати Хресний хід приходила велика кількість вірян. І вже ввечері мешканці села Карпилівка зі свічками у руках провели Хресний хід та особисто передали ікони до села Цумань.

На цьому Хресний хід закінчив своє паломництво Ківерцівським благочинням. На черзі – Колківське.

с. Дерно

с. Метельно

с. Олика

с. Залісоче

с. Берестяни

с. Городище

с. Башлики

С. Карпилівка – Цумань

Вас може зацікавити

Архіпастир очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята Іоанно-Богословського храму Луцька

Редактор Головний

Архієреї та священники Волинської єпархії співслужили Предстоятелю у день його тезоіменитства. ФОТО

Редактор Головний

У день престольного свята єпископ Афанасій відвідав гониму громаду с. Доросині. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний