12.9 C
Lutsk
П’ятниця, 24 Травень, 2024
Календар

3 серпня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 7-ма після П’ятидесятниці. Глас 5.
Посту немає.

Пророка ІєзикііляCовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знаком (VI до Р.Х.). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрпп. Симеона, Христа заради юродивого, і Иоанна, співпосника його (біл. 590).

Мч. Віктора Марсельського (біл. 290 р.). Прпп. Онуфрія мовчазного і Онисима затворника, Печерських (XII-XIII). Знайдення мощей блгв. княгині Анни Кашинської (1649).

Знайдення  мощей св. Романа сп., пресвітера (1999). Сщмч. Петра пресвітера (1938).

Євангельські Читання

Рим., 108 зач., XII, 1-3. Мф., 39 зач., X, 37 – XI, 1.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У Євангелії, котре читається сьогодні у храмах за богослужінням, ми чуємо:  “Хто приймає пророка в ім’я пророка нагороду, пророка отримує, хто приймає праведника в ім’я праведника, нагороду праведника отримує”.

 

Цим і вирішуюСвт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенскийться всі непорозуміння у подачі милостині.

 

Добрі справи у відношенні до бідного, майже завжди якщо не припиняються,то значно зменшуються питаннями: хто просить і куди піде те, що подали?

 

Господь каже таким: у якому сенсі ти приймаєш того, хто просить та допоможеш йому, у тому і нагорода тобі буде. Не на того, хто просить, дивись, а на свої при цьому думки. Які вони будуть, така і буде ціна справи твоєї.

 

Які ж думки мати про бідняка, це визначається іншим словом: той хто милує бідного, позичає Богу; чи “якщо зробили ви одному із них, то для Мене зробили”.

 

Отож, приймай всякого, хто має необхідність, як Господа, і роби для нього, що можеш зробити з тією думкою, що робиш для Бога, і отримаєш нагороду не пророка тільки і праведника, а й Господню.

 

Вас може зацікавити

16 березня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

6 січня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

29 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний