16.9 C
Lutsk
Середа, 22 Травень, 2024
Всі новини Календар

2 травня 2021 року – календар з повчанням

Совершается служба великому праздникуСвітле Христове Воскресіння. Пасха.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Іоанна Ветхопечерника (VIII). Совершается служба с полиелеемБлж. Матрони Московської (1952).

Мчч. ФеониХристофора та Антоніна (303). Свт. Георгія спов., єп. Антіохії Пісідійської (IX). Свт. Трифона, патріарха Константинопольського (933). Сщмч. Пафнутія, єп. Єрусалимського. Прп. Никифора ігумена.

Свт. Віктора спов., єп. Глазовського (1934).

Євангельські Читання

Літ. – Діян., 1 зач., I, 1-8. Ін., 1 зач., I, 1-17. На веч.: Ін., 65 зач., XX, 19-25.

Літургія св. Іоанна Златоуста.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

П А С Х А, Г О С П О Д Н Я П А С Х А ! ВІД СМЕРТІ ДО ЖИТТЯ ПРИВІВ НАС ГОСПОДЬ СВОЇМ ВОСКРЕСІННЯМ. І ОСЬ ВОСКРЕСІННЯ – ЦЕ “АНГЕЛИ СПІВАЮТЬ НА НЕБІ”, ПОБАЧИВШИ СВІТЛІСТЬ ОБОЖЕННОГО ЄСТВА ЛЮДСЬКОГО У ВИЗНАЧЕНІЙ ЙОМУ СЛАВІ, У ЛИЦІ ГОСПОДА СПАСИТЕЛЯ, В ОБРАЗІ ЯКОГО СИЛОЮ ВОСКРЕСІННЯ ЙОГО МАЛИ ПЕРЕТВОРИТИСЯ ВСІ ІСТИННО ВІРУЮЧІ У НЬОГО ТА ПРИЛІПЛЯТИСЯ ДО НЬОГО ВСЕДУШНО.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

СЛАВА ГОСПОДИ, ПРЕСЛАВНОМУ ВОСКРЕСІННЮ ТВОЄМУ! АНГЕЛИ СПІВАЮТЬ, РАДІЮТЬ З НАМИ; НАС ЖЕ СПОДОБИ, ГОСПОДИ, ТЕБЕ ВОСКРЕСЛОГО ЧИСТИМ СЕРЦЕМ СЛАВИТИ, БАЧИВШИ У ВОСКРЕСІННІ ТВОЄМУ ЗАСІЯННЯ НОВОГО ЖИТТЯ ПРЕСВІТЛОГО ТА ЗІРКУ МАЙБУТНЬОЇ ВІЧНОЇ СЛАВИ, У ЯКУ ПРЕДТЕЧЕЮ ВВІЙШОВ ТИ ВОСКРЕСІННЯМ НАС РАДИ. НЕ ЛЮДСЬКІ ТІЛЬКИ, АЛЕ РАЗОМ Й АНГЕЛЬСЬКІ ЯЗИКИ НЕ СИЛЬНІ ПОЯСНИТИ БЕЗМІРНУ ТВОЮ ДО НАС МИЛІСТЬ, ПРЕСЛАВНО ВОСКРЕСЛИЙ ГОСПОДИ!

Вас може зацікавити

Усі випробування перемагає лише той, хто ввіряє себе Богові – Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Редактор Головний

Навіщо ставити свічки перед іконами?

Редактор Головний

12 серпня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний