15 C
Lutsk
Вівторок, 16 Квітень, 2024
Календар

26 вересня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 15-а після П’ятидесятниці. Глас 5.
Посту немає.

Совершается служба со славословиемПам’ять оновлення (освячення) храму Воскресіння Христового в Єрусалимф (Воскресіння словуще) (335). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПередсвято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Корнилія сотника (I).

Мчч. КронідаЛеонтія і Серапіона (бл. 237). Мчч. Селевка і Стратоника (III). Мчч. МакровіяГордіана, Іллі ЗотикаЛукіана та Валеріана (320). Сщмч. Юліана пресвітера (IV). Прп. Петра в Атрої (IX). Вмц. Кетевани , цариці Кахетинської (1624) (Груз.).

Сщмчч. Стефана, Олександра пресвітерів і Миколая диякона (1937).

Євангельські Читання

Оновленню: Євр., 307 зач., III, 1-4. Мф., 67 зач., XVI, 13-18. Суботи перед Воздвиженням: 1 Кор., 126 зач., II, 6-9. Мф., 39 зач., X, 37 – XI, 1, і за п’ятницю: Гал., 210 зач., IV, 8-21. Мк., 26 зач., VI, 45-53.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У Євангеліє є такі слова: “Збодріться; це Я, не бійтеся”. Ось опора надії нашої!

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Яка би біда чи скорбота не була, згадай, що Господь близько, та надихнися мужнім терпінням. Як тоді Він раптом постав перед апостолами, які бідували на морі, так і тобі, коли матимеш біду, зненацька покаже допомогу Свою та заступництво.

 

Він кругом є та завжди готовий зі Своїм покровом. Стань тільки і ти перед Ним або перед Ним вірою, молитвою, надією та відданістю у волю Його святу. Відбудеться єднання духа з Господом, а звідси уже всяке благо.

 

Утім, це не означає, що  вже тоді піде і гідність, і слава, і честь, і тому подібне. Зовнішнє може залишатися таким, як є, а прибуде мужнє та благе перебування подій у тому порядку, який Господь уже визначить для кого.

 

А це і є головне, чого слід чекати кожному у біді. Щастя зсередини, а не поза. Внутрішнє же блаженство завжди є у того, хто у живому союзі з Господом.

Вас може зацікавити

28 листопада 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

9 червня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

22 березня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний