21.1 C
Lutsk
Вівторок, 26 Вересень, 2023
Волинська єпархія Новини

Відбулися збори духовенства Волинської єпархії. ФОТО

25 вересня 2019 року у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської відбулось щорічне зібрання духовенства Волинської єпархії.

Очолив єпархіальні збори архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Архіпастир висловив подяку священникам за подвижницьке стояння у вірі, адже впродовж останніх років Українська Православна Церква переживає період відвертих гонінь.

Владика нагадав духовенству, що усі давали присягу перед Престолом Божим на вірність Христовій Церкві, тож зберігати чистоту Православної віри є обов’язком для кожного православного християнина.

До слова був запрошений ієромонах Феофан (Кирилюк), який відповідає за просвітницькі бесіди серед людей, що мають взяти участь у Таїнствах Христової Церкви. Отець Феофан наголосив, що катехізичні бесіди та роз’яснення мають обов’язково бути присутніми у підготовці перед участю у Таїнствах.

Підіймались питання про юридичну безпеку громад, храмів та сімей священнослужителів, адже на сьогодні продовжуються залякування та чиниться тиск на священників, які звершують богослужіння у селах, де були захоплені храми.

Також під час зібрання було обговорено низку питань церковно-прихідського життя.

Наприкінці, священнослужителі проспівали молитву та попрохали у владики Нафанаїла архіпастирського благословення продовжувати трудитись на благо Христової Церкви.

 

Вас може зацікавити

Розпочався Православний молодіжний фестиваль Волинської єпархії “Фавор 2019”. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні дня пам’яті Волинської ікони Божої Матері у кафедральному соборі звершили святкову всенічну. ФОТО

Редактор Головний

У Неділю про сліпого Архіпастир звершив Божественну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний