14.5 C
Lutsk
Понеділок, 23 Травень, 2022
Волинська єпархія Новини

Відбулися збори духовенства Волинської єпархії. ФОТО

25 вересня 2019 року у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської відбулось щорічне зібрання духовенства Волинської єпархії.

Очолив єпархіальні збори архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Архіпастир висловив подяку священникам за подвижницьке стояння у вірі, адже впродовж останніх років Українська Православна Церква переживає період відвертих гонінь.

Владика нагадав духовенству, що усі давали присягу перед Престолом Божим на вірність Христовій Церкві, тож зберігати чистоту Православної віри є обов’язком для кожного православного християнина.

До слова був запрошений ієромонах Феофан (Кирилюк), який відповідає за просвітницькі бесіди серед людей, що мають взяти участь у Таїнствах Христової Церкви. Отець Феофан наголосив, що катехізичні бесіди та роз’яснення мають обов’язково бути присутніми у підготовці перед участю у Таїнствах.

Підіймались питання про юридичну безпеку громад, храмів та сімей священнослужителів, адже на сьогодні продовжуються залякування та чиниться тиск на священників, які звершують богослужіння у селах, де були захоплені храми.

Також під час зібрання було обговорено низку питань церковно-прихідського життя.

Наприкінці, священнослужителі проспівали молитву та попрохали у владики Нафанаїла архіпастирського благословення продовжувати трудитись на благо Христової Церкви.

 

Вас може зацікавити

Архієреї єпархії помолилися за перемогу українських військових у війні з Російською Федерацією

Редактор Головний

Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив святкове богослужіння з нагоди 10-ої річниці освячення храму у с. Погулянка. ФОТО

Редактор Головний