18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Всі новини Календар

19 вересня 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 15-та після П’ятидесятниці.

Спомин чуда Архістратига Михаїла, що сталося в Хонех (Колоссах) (IV). Мчч. Євдоксія, Зінона та Макарія (311–312).

Мчч. Ромила і з ним багатьох інших (107–115). Мчч. Киріака, Фавста пресвітера, Авива диякона і з ним 11-ти мучеників (близько 250). Сщмч. Кирила, єп. Гортинського (III–IV). Прп. Архипа (IV). Прп. Давида (VI). Сщмч. Димитрія пресвітера (1918); сщмчч. Константина, Іоанна і Всеволода пресвітерів (1937).

Києво-Братської (1654) та Арапетської ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

Гал., 202 зач., II, 11-16. Мк., 21 зач., V, 24-34. Архангелу: Євр., 305 зач., II, 2-10. Лк., 51 зач., X, 16-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У КРОВОТОЧИВОЇ, ЯК ТІЛЬКИ ВОНА ПРИТОРКНУЛАСЯ З ВІРОЮ ДО ГОСПОДА, І ЗІЙШЛА НА НЕЇ СИЛА ВІД ГОСПОДА, “ВІДРАЗУ Ж ЗНИКЛО У НЕЇ ДЖЕРЕЛО КРОВІ”.

 

КРОВОТЕЧА – ЦЕ ОБРАЗ ПРИСТРАСНИХ ДУМОК ТА ЗАДУМІВ, ЯКІ БЕЗПЕРЕСТАНКУ ВИНИКАЮТЬ У СЕРЦІ, ЩО НЕ ОЧИСТИЛОСЯ ВІД ВСЯКОГО СПІВЧУТТЯ ДО ГРІХА; ЦЕ НАША ГРІХОВНА ХВОРОБА. ВІДЧУВАЄТЬСЯ ВОНА ТИМИ, ХТО ПОКАЯВСЯ ТА ХОЧЕ ТРИМАТИ СЕБЕ У ЧИСТОТІ НЕ ТІЛЬКИ ЗОВНІШНІЙ, А Й ВНУТРІШНІЙ.

 

ТАКІ БАЧАТЬ, ЩО З СЕРЦЯ БЕЗПЕРЕРВНО ЙДУТЬ ЗЛІ ПОМИСЛИ, І ВОНИ ТИМ ХВОРІЮТЬ, І ШУКАЮТЬ ЛІКУВАННЯ ДЛЯ СЕБЕ. АЛЕ ЛІКУВАННЯ ЦЬОГО НЕ МОЖНА ЗНАЙТИ НІ У СОБІ, НІ В ІНШИХ; ВОНО ВІД ГОСПОДА, КОЛИ ДУША ТОРКНЕТЬСЯ ГОСПОДА І ВІД ГОСПОДА ЗІЙДЕ СИЛА В ДУШУ, ІНШИМИ СЛОВАМИ, КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДЧУТНЕ СПІЛКУВАННЯ З ГОСПОДОМ, ЯКЕ МОЖНА ПОБАЧИТИ ЧЕРЕЗ ОСОБЛИВУ ТЕПЛОТУ ТА ГОРІННЯ ВНУТРІШНЄ, КОЛИ, КАЖУ, ЦЕ ЗВЕРШИТЬСЯ, ТОДІ ДУША ВІДЧУВАЄ, “ЩО ЗЦІЛЕНА ВІД ХВОРОБИ”.

 

БЛАГО ВЕЛИКЕ, АЛЕ ЯК ЙОГО ДОСЯГНУТИ? КРОВОТОЧИВА ПРОТИСНУЛАСЯ ДО ГОСПОДА ТА ОТРИМАЛА ЗЦІЛЕННЯ; І НАМ ПОТРІБНО ПРОТИСНУТИСЯ ДО ГОСПОДА, ІТИ НАДХНЕННО ЧЕРЕЗ ПОДВИГИ ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ. ТОМУ, ХТО ЙДЕ, ТАК ВСЕ ТІСНО, ВСЕ ТІСНО І ГОСПОДА НЕ ВИДНО, А ПОТІМ РАПТОМ ТУТ І Є ГОСПОДЬ.

І РАДІСТЬ! ЦАРСТВО БОЖЕ НЕ ПРИХОДИТЬ З РОЗСУДЛИВІСТЮ…

Вас може зацікавити

24 липня 2020 року – календар з повчанням євангельським та святого

Редактор Головний

31 грудня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

21 жовтня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний