17.8 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Всі новини Календар

26 квітня 2022 року – календар з повчанням

Вівторок Світлої седмиці.

Іверської ікони Божої Матері (перехідне святкування у вівторок Світлої седмиці).

Сщмч. Артемона, пресвітера Лаодикійського (303).

Мч. Крискента, з Мир Лікійських. Мц. Фомаїди Єгипетської (476). Прп. Германа Святогірського (1890). Сщмч. Сергія, мчч. Прохора і Кирила Василівських (1922). Прмц. Марфи (1941).

Шуйської та шанованого чудотворного списку Корсунської, іменованої «Шпилівська Прозренна», ікон Божої Матері (перехідні святкування у вівторок Світлої седмиці).

Поминання жертв Чорнобильської аварії.

Євангельські Читання

Діян., 4 зач., II, 14-21. Лк., 113 зач., XXIV, 12-35.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ТОДІ ІУДЕЇ СВІТЛО ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО ХОТІЛИ ПРИХОВАТИ ЛЕГКИМ ТУМАНОМ БРЕХНІ: “УЧНІ ВКРАЛИ”. ЦЮ НІКЧЕМНІСТЬ ЛЕГКО БУЛО ЗДОЛАТИ ТА ІСТИНА ПЕРЕМОГЛА. АЛЕ І ДО ЦЬОГО ЧАСУ ВОРОГ НЕ ПЕРЕСТАЄ ТУМАНИТИ ПЕРЕД СОНЦЕМ ВОСКРЕСІННЯ, СПОДІВАЮЧИСЬ ЗАТЕМНИТИ ЙОГО.

 

НІХТО НЕХАЙ НЕ БЕНТЕЖИТЬСЯ! ВІД БАТЬКА БРЕХНІ ЧОГО ЧЕКАТИ, ОКРІМ БРЕХНІ? ВІН БАГАТЬОХ ЗІ СВОЇХ КЛЕВРЕТІВ НАВЧИВ ЦІЛІ КНИГИ ПИСАТИ ПРОТИ ВОСКРЕСІННЯ. ЦЕЙ КНИЖКОВИЙ ТУМАН КНИГАМИ І РОЗСІЯНИЙ. НЕ БЕРИ ПОГАНОЇ КНИГИ ТА НЕ ЗАТУМАНЮЙСЯ, А СТАНЕТЬСЯ ВИПАДКОВО НАТРАПИТИ НА ТАКУ, ВІЗЬМИ У ПРОТИДІЮ КНИГУ ДОБРУ ТА ОСВІЖИШ ГОЛОВУ ТА ГРУДИ. БУВАЄ ІНШИЙ ТУМАН ВІД ВОРОГА – У ПОМИСЛАХ. АЛЕ І ЦЕ ВІДРАЗУ Ж РОЗСІЄТЬСЯ, ЯК ДИМ ВІД ВІТРУ, ВІД ЗДОРОВОГО РОЗСУДКУ ХРИСТИЯНСЬКОГО.

 

ПРОЙДИ РОЗДУМОМ УСЕ, ЩО СТАЛОСЯ, ТА ПОБАЧИШ ЯСНО ЯК ДЕНЬ, ЩО ВСЬОМУ ЦЬОМУ ЗВЕРШИТИСЯ ПО-ІНШОМУ НЕ МОЖНА БУЛО, ЯК СИЛОЮ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО. ЦЕ ПЕРЕКОНАННЯ БУДЕ ДЛЯ ТЕБЕ ПОТІМ ТВЕРДИНЕЮ, СТАВШИ НА ЯКУ ЛЕГКО БУДЕШ ВІДБИВАТИ ТА ВРАЖАТИ ВОРОГІВ ІСТИНИ.

Вас може зацікавити

12 листопада 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

25 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Архіпастир звершив всенічне бдіння напередодні Неділі Торжества Православ’я

Редактор Головний