17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Всі новини Календар

2 березня 2023 року – календар з повчанням

Седмиця 1 Великого посту.
Великий піст.
Вмч. Феодора Тирона (близько 306).

Прав. Маріамни, сестри ап. Филипа (I). Знайдення мощей мч. Мини Каллікелада (867–889). Прп. Феодора мовчазного, Печерського, в Дальніх печерах (XIII). Сщмч. Єрмогена, патр. Московського і всієї Русі, чудотворця (1612). Сщмчч. Михаїла Нікологорського, Павла Косминкова пресвітерів (1938); мц. Анни Четверикової (1940).

Євангельські Читання

На вечірні: –  Бут. 2:4-19; Притч. 3:1-18. На 6-му часі: – Іс. 2:11-21.

На великому повечір’ї читається Великий канон Андрія Критського (Четверта частина). 

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“БІЙСЯ ГОСПОДА ТА УХИЛЯЙСЯ ВІД ЗЛОГО”. НЕХАЙ ЦЕ СТАНЕ МЕЖЕЮ ТВОГО ГОВІННЯ, ЩОБ НАПРИКІНЦІ ОСЕЛИВСЯ СТРАХ БОЖИЙ ТА ВКОРЕНИВСЯ ТВЕРДИЙ НАМІР УХИЛЯТИСЯ ВІД УСЯКОГО ЗЛОГО, ХОЧА ДЛЯ ЦЬОГО НЕОБХІДНО БУЛО ТОБІ ВТРАТИТИ ВСЕ, НАВІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ.

 

ДЛЯ ЦЬОГО НЕ ОБМЕЖУЙСЯ ОДНИМ ТІЛЬКИ ЗОВНІШНІМ ПОРЯДКОМ ГОВІННЯ, АЛЕ ЗАЙМИСЯ ОСОБЛИВО СОБОЮ, ЗАГЛЯНЬ У СЕБЕ ТА ПОДИВИСЯ НА ОБРАЗ ДУМОК ТВОЇХ, ЧИ У ВСЬОМУ ВІН ПОГОДЖУЄТЬСЯ З НЕХИБНИМ БОЖИМ СЛОВОМ, – ПОДИВИСЯ НА СВОЇ СХИЛЬНОСТІ ТА НАЛАШТУВАННЯ, ЧИ ТАКІ ВОНИ, ЯКИХ ВИМАГАЄ ВІД ТЕБЕ ГОСПОДЬ У ЄВАНГЕЛІЄ; ПОГЛЯНЬ НА ВСЕ ЖИТТЯ ТВОЄ, ЧИ У ВСЬОМУ ВОНО ВІДПОВІДАЄ ЗАПОВІДЯМ БОЖИМ.

 

УСЕ БОГОПРОТИВНЕ ОПЛАЧ ТА ЗНЕНАВИДЬ, І ПООБІЦЯЙ НАДАЛІ НЕ ПОВЕРТАТИСЯ ДО ЦЬОГО. КОЛИ ЗРОБИШ ТАК, ПРЕМУДРИЙ БУДЕШ, А НІ, ТАК НІ.

Вас може зацікавити

17 серпня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

23 січня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл звершив Вечірню з виносом Плащаниці. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний