30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Всі новини Календар

27 квітня 2022 року – календар з повчанням

Середа Світлої седмиці.

Свт. Мартина спов., папи Римського (655).

Мч. Ардаліона (305–311). Мчч. 1000 Персидських і Азата скопця (близько 341). Мчч. Антонія, Іоанна та Євстафія Литовських (1347). Св. Олександра спов., пресвітера (1941). Собор преподобних отців, Богошественної гори Синай подвижників (перехідне святкування у середу Світлої седмиці).

Віленської та Віленської-Остробрамської ікон Божої Матері.

Білевської («Віднайдення загиблих») та Касперівської (перехідні святкування в середу Світлої седмиці) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

Діян., 5 зач., II, 22-36. Ін., 4 зач., I, 35-51.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ІСТИНУ ВОСКРЕСІННЯ РОЗУМ МОЖЕ ДОВОДИТИ СВОЇМИ МІРКУВАННЯМИ НА ОСНОВІ ПИСАННЯ, І СИЛУ ЙОГО ДОВОДІВ НЕ МОЖЕ НЕ ВИЗНАТИ НЕВІРУЮЧИЙ, ОСКІЛЬКИ НЕ ЗАГЛУШЕНЕ ЩЕ У НЬОМУ ПОЧУТТЯ ІСТИНИ.

 

ВІРУЮЧІ НЕ ВИМАГАЮТЬ ДОКАЗІВ, ТОМУ ЩО ЦЕРКВА БОЖА ПЕРЕПОВНЕНА СВІТОМ ВОСКРЕСІННЯ. ПРАВИЛЬНІ ТА ПЕРЕКОНЛИВІ ОБИДВІ ВКАЗІВКИ НА ІСТИНУ. АЛЕ ПРОТИ МІРКУВАНЬ РОЗУМУ МОЖУТЬ НАРОДЖУВАТИСЯ ТА ТРАПЛЯТИСЯ ПРОТИМІРКУВАННЯ, І ВІРА МОЖЕ БУТИ ПОХИТНЕНА СУМНІВАМИ, ЯКІ ПРИХОДЯТЬ ЗЗОВНІ ТА ВИНИКАЮТЬ ВСЕРЕДИНІ.

ЧИ НЕМАЄ НЕВІДСТУПНОЇ ОГОРОЖІ ДЛЯ ІСТИНИ ВОСКРЕСІННЯ? Є. ЦЕ БУДЕ, КОЛИ СИЛА ВОСКРЕСІННЯ, ПРИЙНЯТА ЩЕ У ХРЕЩЕННІ, ПОЧНЕ ДІЙСНО ВИЯВЛЯТИСЯ У ВИНИЩУВАННІ РОЗТЛІННЯ ДУШІ ТА ТІЛА, ЗАПРОВАДЖЕНИХ У НИХ ПОЧАТКОМ НОВОГО ЖИТТЯ. ТАКИМ БУДЕ ХОДИТИ У СВІТІ ВОСКРЕСІННЯ, І ЙОМУ БЕЗУМНИМ ЗДАСТЬСЯ КОЖЕН, ХТО ГОВОРИТЬ ПРОТИ ІСТИНИ ВОСКРЕСІННЯ, ЯК ТОМУ, ХТО ХОДИТЬ ВДЕНЬ І ГОВОРИТЬ – НІБИ ЗАРАЗ НІЧ.

Вас може зацікавити

Благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія на Великий піст

Редактор Головний

Особливі діти Волинської єпархії взяли участь у благодійному фестивалі “Божі діти”

Редактор Головний

14 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний