1.7 C
Lutsk
Понеділок, 8 Березень, 2021
Календар

22 жовтня 2020 року – календар з повчанням

Совершается служба с полиелеемАп. Якова Алфєєва (I). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрпп. Андроніка та жінки його Афанасії (V).

Прав. Авраама праотця і племінника його Лота (2000 до Р.Х.). Мчч. Євентія (Іувентина) і Максима воїнів (361-363). Св. Поплії  сповідниці, диякониси Антіохійської (IV). Прп. Петра Галатійського (X).

Сщмчч. Константина і Петра пресвітерів (1918). Сщмч. Константина пресвітера (1937). Знайдення мощей прп. Севастіана сповідника (1997). Знайдення мощей прп. Іова Угольського (2008).

Корсунської ікони Божої Матері (988, XII). Шанованого чудотворного списка Корсунської ікони Божої Матері, йменованої “Шпилівська Прозренна”.

Євангельські Читання

Утр. – Ів., 67 зач., XXI, 15-25. Літ. – Флп., 244 зач., III, 1-8. Лк., 31 зач., VII, 17-30. Ап.: 1 Кор., 131 зач., IV, 9-16. Лк., 51 зач., X, 16-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СВ. ІОАНН ПРЕДТЕЧА ПОСИЛАЄ УЧНІВ СВОЇХ СПИТАТИ ГОСПОДА: ЧИ ВІН ТОЙ, ЯКИЙ ПОВИНЕН ПРИЙТСвт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийИ, ЧИ ПОТРІБНО ЧЕКАТИ ІНШОГО?

 

НЕ ДЛЯ СЕБЕ ВІН ТАК ЗАПИТУВАВ, БО ЗНАВ ТОЧНО, БУДУЧИ СПОВІЩЕНИЙ ПРО ЦЕ З НЕБА, ХТО ІІСУС ХРИСТОС, АЛЕ ДЛЯ УЧНІВ. І УЧНІ ШУКАЛИ РІШЕННЯ ЦЬОГО ПИТАННЯ ЧЕРЕЗ ЩИРЕ БАЖАННЯ ЗНАТИ ІСТИНУ.

 

ТАКИМ НЕ МАЄ ПОТРЕБИ БАГАТО ГОВОРИТИ; ГОСПОДЬ І НЕ ГОВОРИТЬ, А ТІЛЬКИ ВКАЗУЄ НА ТЕ, ЩО БУЛО У ТУ ПОРУ ним ЗДІЙСНЕНО. БОЖЕСТВЕННІ СПРАВИ ГОВОРИЛИ САМІ ПРО БОЖЕСТВО ЙОГО. ЦЕ БУЛО ТАКИМ ОЧЕВИДНИМ, ЩО УЧНІ НЕ СТАЛИ УЖЕ БІЛЬШЕ ЗАПИТУВАТИ.

 

ТАК І ЗАВЖДИ. СИЛА БОЖА ЖИВЕ В ЦЕРКВІ; ЩИРИЙ ШУКАЄ ІСТИНИ, ВІДРАЗУ Ж ВІДЧУВАЄ І ПЕРЕКОНУЄТЬСЯ В ІСТИНІ. ЦЕ ПЕРЕКОНАННЯ ПОКЛАДАЄ КІНЕЦЬ УСІМ ПИТАННЯм І ПОВНІСТЮ ЗАСПОКОЮЄ.

 

ХТО Ж НЕ ХОЧЕ ВІРИТИ ТА, ВТРАТИВШИ ВІРУ, ПОЧИНАЄ ШУКАТИ В ЦЕРКВІ І В ХРИСТИЯНСТВІ НЕ ОСНОВИ ВІРИ, А ПРИВОДІВ, ЯК БИ ВИПРАВДАТИ СВОЄ НЕВІР’Я, ТОМУ НІЯКІ УКАЗАННЯ НЕ ЗДАЮТЬСЯ ПЕРЕКОНЛИВИМИ. НЕВІР’Я Ж СВОЄ ВІН ВВАЖАЄ ЦІЛКОМ ҐРУНТОВНИМ, ХОЧА І ОСНОВИ ЙОГО ДРІБ’ЯЗКОВІ ТА НЕЗНАЧНІ. ТОГО ХОЧЕ ЙОГО СЕРЦЕ – ТОМУ ВСЕ МОЖНА СТЕРПІТИ.

Вас може зацікавити

26 квітня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

21 червня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

26 листопада 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний