12.2 C
Lutsk
Вівторок, 27 Лютий, 2024
Всі новини Календар

22 березня 2022 року – календар з повчанням

40 мучеників СевастійськихКиріонаКандидаДомнаІсихія, Іраклія, Смарагда, ЄвноїкаУалента (Валента), ВівіанаКлавдіяПрискаФеодулаЄвтихіяІоаннаКсанфіяІліанаСисиніяАнгіяАєтія, ФлавіяАкакіяЄкдикія (Єкдикта), ЛисимахаОлександраІліяГоргоніяФеофілаДометіанаГаїяЛеонтіяАфанасіяКирилаСакердонаМиколаяУалерія (Валерія), ФілоктимонаСеверіанаХудіонаМелітона та Аглаїя (бл. 320).

Мч. Урпасіана (бл. 295). Св. Кесарія, брата свт. Григория Богослова (бл. 369). Прав. ТарасіяПрп. Димитри Київської (1878).

Сщмчч. МихаїлаОлексіяДимитріяСергіяСергія пресвітерів та Миколая диякона, прмч. Іоасафа та прмцц. Наталії та Олександри (1938). Прав. Феодосія Балтського (1845).

Албазинської ікони Божої Матері, іменованої “Слово плоть бисть” (1666).

Читання

На 6-му часі: Іс. IX, 9 – X, 4. На веч.: Бут. VII, 1-5. Притч. VIII, 32 – IX, 11.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ПРЕМУДІСТЬ”, БОГ-СЛОВО, “ПОБУДУВАЛА СОБІ ДІМ”, СВ. ЦЕРКВА, І В НЬОМУ “ПІДГОТУВАЛА ТРАПЕЗУ”, – СЛОВО БОЖЕ І СВ. ТАЇНСТВА, ОСОБЛИВО Ж ТАЇНСТВО ТІЛА ТА КРОВІ. І ПОСЛАЛА СЛУГ СВОЇХ, СВ. АПОСТОЛІВ ТА ЇХ ПРИЄМНИКІВ, КЛИКАТИ ВСІХ ДО СЕБЕ НА ВЕЧЕРЮ.

 

БАГАТО ВЖЕ ПОКЛИКАНО, АЛЕ І ЩЕ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗВАННЯ, НАПОВНИТЬСЯ УВЕСЬ ДІМ. І ВЕЧЕРЯ ПРОЙДЕ БЕЗЗУПИННО.

СЛАВА ГОСПОДУ, СКІЛЬКИ ДО НАС МИЛОСЕРДНОМУ! ПІДЕМО Ж УСІ! УВІЙДЕМО ВСЕРЕДИНУ, НІХТО НЕ ЗАЛИШАЙСЯ ЗА ДВЕРИМА. У ЦІ ДНІ ПОСТУ ОСОБЛИВО ПОСИЛЕНЕ ЗВАННЯ, ТА ЗНАЧНЕ ВЕЧЕРЯННЯ. АЛЕ НЕПРОБАЧЕНО ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ ВЕЧЕРІ. ЗАРУБАЙ КОЖЕН СОБІ У ПАМ’ЯТІ ТАКІ СЛОВА ПРЕМУДРОСТІ: “ХТО ГРІШИТЬ ПРОТИ МЕНЕ, НАНОСИТЬ ШКОДУ ДУШІ СВОЇЙ”, І ПОШКОДУЙ СЕБЕ.

Вас може зацікавити

Проповідь у Димитрівську поминальну суботу

Редактор Головний

3 грудня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Що таке Православ’я та чому саме православна віра істинна

Редактор Головний