16.9 C
Lutsk
Середа, 22 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

У Волинській єпархії розпочав діяльність православний молодіжний фестиваль “Фавор 2023”

У понеділок, 21 серпня 2023 року, з благословіння керуючого Волинською єпархією митрополита Нафанаїла, розпочав свою діяльність щорічний православний молодіжний фестиваль Волинської єпархії “#Фавор 2023”.

П’ятиденний молодіжний захід відбувся на базі дитячого табору “Стежина добрА” , який знаходиться на території Свято-Троїцького жіночого монастиря с. Старосілля.

Молодіжний форум розпочався з реєстрації та молебню перед початком усякої доброї справи, який очолив голова Молодіжного відділу Волинської єпархії архімандрит Ілля Вишневський.

Після розподілу по гуртах, фаворівці вирушили на вивчення останньої книги Біблії – Апокаліпсису Іоанна Богослова. Проректор з навчальної роботи Волинської духовної семінарії архімандрит Феофан (Кирилюк) розробив для молоді індивідуальний робочий зошит та розтлумачив загальні поняття книги Одкровення Іоанна Богослова. Крім того, було детально розглянуто першу главу цієї книги.

Після купання у стежинівському басейні, священники розтлумачили для молоді рядове євангельське читання від апостола і євангеліста Марка.

На завершення дня відбулась відкрита лекція викладача ВДС священника Павла Чамахуда про “Церкву очима апостолів”.

Крім того, бажаючі мали змогу долучитися до вивчення християнського святоотцівського насліддя – настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму селища Колки протоієрей Олександр Білінський вивчав із молоддю богословські твори преподобного Макарія Єгипетського.

Вас може зацікавити

Керуючий єпархією звершив всенічне бдіння напередодні 1-ої Неділі після П’ятидесятниці, Всіх святих

Редактор Головний

У Світлий Понеділок митрополит Нафанаїл очолив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний

26 травня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний