7.9 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Всі новини Календар

21 березня 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 3-я Великого посту. Глас 6.
Великий піст.
Монастирський устав: cухоядіння (хліб, овочі, фрукти).
Прп. Феофілакта спов., єп. Нікомідійського (842-845).

Ап. Єрма (I). Сщмч. Феодорита, пресвітера Антіохійського (361-363). Прмч. Дометія перса (363). Прпп. Лазаря (1391) та Афанасія (XV) Мурманських (Муромських), Олонецьких.

Сщмч. Іоанна пресвітера (1923). Мч. Володимира (1942).

Ікони Божої Матері “Знамення” Курської-Корінної (1898).

Читання

На 6-му часі: Іс. VIII, 13 – IX, 7. На веч.: Бут. VI, 9-22. Притч. VIII, 1-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“СТРАХ ГОСПОДНІЙ ЛИХЕ ВСЕ НЕНАВИДІТИ” (ПРИТ. 8, 13; А ЯКЩО НЕНАВИДИТЬ, ТО ПРОГАНЯЄ ЙОГО; ЯКЩО ПРОЖЕНЕ, ТО ДУША СТАНЕ ЧИСТОЮ ВІД НЬОГО І ЯВИТЬСЯ ТОМУ ПРАВИМ ПЕРЕД ГОСПОДОМ. А ЦЕ І Є ВСЕ, ЧОГО ТЕПЕР З ТАКИМ СТАРАННЯМ ШУКАЄМО.

 

ВИХОДИТЬ, ВІДНОВИ У СЕБЕ СТРАХ БОЖИЙ ТА ПРИТРИМУЙСЯ ЙОГО, І БУДЕШ ВОЛОДІТИ НАЙБІЛЬШ МОГУЧИМ ЗАСОБОМ ДО НЬОГО, І БУДЕШ ВОЛОДІТИ НАЙМОГУЧІШИМ ЗАСОБОМ ДО САМОЗЦІЛЕННЯ.

 

СТРАХ ГОСПОДНІЙ НЕ ДОЗВОЛИТЬ ТОБІ ЗГРІШИТИ, І ВІН ЖЕ ЗМУСИТЬ ТЕБЕ РОБИТИ ВСЕ ДОБРЕ У ВСЯКОМУ ДЛЯ ТОГО ВИПАДКУ. І БУДЕ У ТЕБЕ ВИКОНУВАТИСЯ ЗАПОВІДЬ: “УХИЛИСЯ ВІД ЗЛА ТА РОБИ ДОБРО” (ПС. 33, 15), ЯКУ ДАЄ ПРОРОК ТИМ, ХТО ШУКАЄ ІСТИННОГО ЖИТТЯ.

 

ЯК ДІЙТИ ДО СТРАХУ БОЖОГО? ШУКАЙ ТА ЗНАЙДЕШ. ТУТ НЕ МОЖНА СКАЗАТИ: ТЕ І ТЕ ЗРОБИ; СТРАХ БОЖИЙ Є ДУХОВНИМ ПОЧУТТЯМ, ЯКЕ СОКРОВЕННО ЗАРОДЖУЄТЬСЯ У СЕРЦІ ВІД ЙОГО ЗВЕРНЕННЯ ДО ГОСПОДА.

 

РОЗДУМИ ДОПОМАГАЮТЬ, ДОПОМАГАЄ І ЗОСЕРЕДЖЕННЯ СЕБЕ НА ЦЬОМУ ПОЧУТТІ; АЛЕ СПРАВОЮ ВОНО ДАЄТЬСЯ ВІД ГОСПОДА. ШУКАЙ ЙОГО ЯК РАДУ, І ДАНИЙ ТОБІ ВІН БУДЕ. І КОЛИ БУДЕ ДАНИЙ, ТОДІ ТІЛЬКИ СЛУХАЙСЯ ЙОГО БЕЗЗАПЕРЕЧНО: ВІН ВИПРАВИТЬ УСІ ТВОЇ НЕПРАВДИ.

Вас може зацікавити

5 січня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Лише Промисл Божий міг перетворити найганебніше знаряддя смерті на знамено найславнішої перемоги – перемоги життя над смертю

Редактор Головний

Настанови Василія Великого священнику, який служить Святу Літургію

Редактор Головний