-1.7 C
Lutsk
Субота, 4 Лютий, 2023
Всі новини Календар

21 серпня 2022 року – календар з повчанням

Неділя 10-та після П’ятидесятниці. Глас 1-й.

Свт. Єміліана спов., єп. Кізікського (815–820).

Свт. Мирона чудотворця, єп. Критського (близько 350). Мчч. Єлевферія та Леоніда. Прп. Григорія, іконописця Печерського, в Ближніх печерах (ХII). Прп. Григорія Синаїта (ХIV). Перенесення мощей прпп. Зосими і Савватія Соловецьких (1566). Прмч. Іосифа (1918); сщмч. Миколая пресвітера (1937); сщмч. Никодима, архієп. Костромського (1938). Сщмч. Сергія Чорнобильського (1937). Друге перенесення мощей прпп. Зосими, Савватія і Германа Соловецьких (1992).

Толзької ікони Божої Матері (1314).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 10-те, Ін., 66 зач., XXI, 1-14. Літ. – 1 Кор., 131 зач., IV, 9-16. Мф., 72 зач., XVII, 14-23 (про зцілення біснуватого отрока).

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, ЯКЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ, Є ТАКІ СЛОВА: “ЦЕЙ РІД

ВИГАНЯЄТЬСЯ ТІЛЬКИ МОЛИТВОЮ ТА ПОСТОМ”.

 

ЯКЩО ЦЕЙ РІД ВИГАНЯЄТЬСЯ МОЛИТВОЮ ТА ПОСТОМ ІНШОЇ ЛЮДИНИ, ТО ТИМ БІЛЬШЕ НЕ МОЖЕ УВІЙТИ В ТОГО, ХТО МАЄ ВЛАСНИЙ ПІСТ ТА МОЛИТВУ.

 

ОСЬ ОГОРОЖА! ХОЧ БІСІВ БЕЗОДНЯ І ВСЕ ПОВІТРЯ НАПОВНЕНЕ НИМИ, АЛЕ НІЧОГО НЕ ЗМОЖУТЬ ЗРОБИТИ ТОМУ, ХТО ОГОРОДЖЕНИЙ МОЛИТВОЮ ТА ПОСТОМ.

 

ПІСТ – ЦЕ ВСЕСТОРОННЄ УТРИМАННЯ, МОЛИТВА – ВСЕСТОРОННЄ СПІЛКУВАННЯ З БОГОМ; ТОЙ ЗЗОВНІ ЗАХИЩАЄ, А ЦЯ ЗСЕРЕДИНИ СПРЯМОВУЮ НА ВОРОГІВ ВСЮ ЗБРОЮ ВОГНЯНУ. ПОСТНИКА ТА МОЛИТВЕННИКА ЗДАЛЕКУ ЧУЮТЬ БІСИ І ВТІКАЮТЬ ВІД НЬОГО ДАЛЕКО, ЩОБ НЕ ОТРИМАТИ БОЛЮЧОГО УДАРУ.

 

ЧИ МОЖНА ДУМАТИ, ЩО ДЕ НЕМАЄ ПОСТУ ТА МОЛИТВИ, ТАМ УЖЕ Є БІС? МОЖНА.

БІСИ, ВСЕЛЯЮЧИСЬ У ЛЮДИНУ, НЕ ЗАВЖДИ ПОКАЗУЮТЬ СВОЄ поСЕЛЕННЯ, А ХОВАЮТЬСЯ, НИШКОМ НАВЧАЮТЬ СВОГО ГОСПОДАРЯ ВСЯКОМУ ЗЛУ ТА ВІДХИЛЯЮТЬ ЙОГО ВІД УСЯКОГО ДОБРА; ТАК ЩО ТОЙ ВПЕВНЕНИЙ, ЩО ВСЕ САМ РОБИТЬ, А МІЖ ТИМ ТІЛЬКИ ВИКОНУЄ ВОЛЮ ВОРОГА СВОГО.

 

ВІЗЬМИСЬ ТІЛЬКИ ЗА МОЛИТВУ ТА ПІСТ – ВОРОГ ВІДРАЗУ Ж ВТЕЧЕ І ВЖЕ НА СТОРОНІ БУДЕ ВИЧІКУВАТИ ВИПАДКУ, КОЛИ БИ ПОВЕРНУТИСЯ ЗНОВУ, І, ДІЙСНО, ПОВЕРТАЄТЬСЯ, ЯК ТІЛЬКИ ПОКИНУТІ БУДУТЬ МОЛИТВА ТА ПІСТ.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі 32-ої після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив всенічну у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний

Залякування тривають: вночі у Садові прихильники ПЦУ залили будинок священника гноївкою

Редактор Головний

6 жовтня 2020 року – православний календар

Редактор Головний