-1.7 C
Lutsk
Субота, 4 Лютий, 2023
Всі новини Календар

22 серпня 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 11-та після П’ятидесятниці.

Апостола Матфія (близько 63).

Мч. Антонія Александрійського. Прп. Псоя Єгипетського (IV). Мчч. Юліана, Маркіана, Іоанна, Якова, Олексія, Димитрія, Фотія, Петра, Леонтія, Марії патрикії та інших (730). Свт. Філарета, архієп. Чернігівського (1866). Прмц. Маргарити (1918). Прославлення прп. Лаврентія Чернігівського (1993). Собор Соловецьких святих.

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 67 зач., XXI, 15-25. Літ. – 2 Кор., 171 зач., II, 4-15. Мф., 94 зач., XXIII, 13-22. Ап.: Діян., 2 зач., I, 12-17, 21-26. Лк., 40 зач., IX, 1-6.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІє, ЯКЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ, Є ТАКІ СЛОВА: “ГОРЕ ВАМ… ЩО ЗАКРИВАЄТЕ ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ЛЮДЯМ”.

 

ЦЕ СКАЗАНО АРХіЄРЕЯМ, КОТРІ І САМІ НЕ ВЧАТЬ НАРОД ШЛЯХУ СПАСІННЯ, І СВЯЩЕННИКІВ НЕ ЗМУШУЮТЬ ЦЕ РОБИТИ;

 

СКАЗАНО Й СВЯЩЕННИКАМ, ЯКІ залишають НАРОД В НЕДБАЛОСТІ, НЕ НАМАГАЮЧИСЬ РОЗ’ЯСНЮВАТИ ЇМ, ТЕ ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ СПАСІННЯ ДУШІ.

 

ВІД ЦЬОГО НАРОД ПЕРЕБУВАЄ У СЛІПОТІ, І ОДНА ЧАСТИНА ЗНАХОДИТЬСЯ У ВПЕВНЕНОСТІ, ЩО ЙДЕ ПРАВИЛЬНО; ІНША ЧАСТИНА ХОЧ І ПОМІЧАЄ, ЩО СПРАВИ ЙДУТЬ НЕ ТАК ЯК ПОТРІБНО, АЛЕ НЕ ЙДУТЬ КУДИ СЛІД, ТОМУ ЩО НЕ ЗНАЮТЬ КУДИ ЙТИ.

 

І ВІД ЦЬОГО РІЗНІ НЕЗРОЗУМІЛІ ПОНЯТТЯ У НАРОДІ, І ВІД ЦЬОГО ЗНАХОДЯТЬ ПІДХІД ДО ЦИХ ЛЮДЕЙ І РОЗКОЛЬНИКИ, ВІД ЦЬОГО ЗРУЧНО ЙДЕ ДО НАРОДУ УСЯКЕ ЗЛЕ ВЧЕННЯ.

 

СВЯЩЕННИК ЗАЗВИЧАЙ ДУМАЄ, ЩО У НЬОГО НА ПРИХОДІ ВСЕ СПРАВНО, ВСЕ ЧУДОВО, І хапається ЗА ЯКІР ТОДІ, КОЛИ ЗЛО РОЗРОСТАЄТЬСЯ ТА ВИХОДИТЬ НАЗОВНІ.

 

АЛЕ ТОДІ УЖЕ НІЧОГО НЕ ЗРОБИШ!! СВЯЩЕННИК ПЕРШОЮ СПРАВОЮ СВОЄЇ СОВІСТІ ПОВИНЕН МАТИ – ДОРОСЛИХ ВДОСКОНАЛЮВАТИ У ПІЗНАННІ ПРАВОСЛАВНОЇ ВІРИ, А ЮНИХ, ПОКОЛІННЯ КОТРЕ НАРОДИЛОСЬ З ПЕРШИХ СВІДОМИХ ЛІТ, готувати, РОЗ’ЯСНЮЮЧИ ТЕ, ЩО ЇМ МОЖНА ТА ПОТРІБНО ЗНАТИ.

 

НАДІЯТИСЬ НА ШКОЛУ НЕМА ЧОГО! ЦЕ ПОТРІБНО РОБИТИ СЛОВАМИ, ЗБИРАЮЧИ ДІТЕЙ ДО ЦЕРКВИ І У домі в НЕДІЛЬНІ ВЕЧОРИ, ЧИ КОЛИ ЯК БУДЕ ЗРУЧНО.

Вас може зацікавити

Похвала Божої Матері, чи Субота акафіста: що це за свято

Редактор Головний

25 січня 2022 року – православний календар

Редактор Головний

Проповідь у день пам’яті Всіх Святих, в землі Волинській Просіявших

Редактор Головний