9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Всі новини Календар

21 листопада 2022 року – календар з повчанням

Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних. Архангелів Гавриїла, Рафаїла, Уриїла, Селафіїла, Ієгудиїла, Варахіїла та Єреміїла.

Євангельські Читання

Утр. –Мф., 52 зач., XIII, 24-30, 36-43. Літ. – Безплотним: Євр., 305 зач., II, 2-10. Лк., 51 зач., X, 16-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ХТО ПОСТАВИВ МЕНЕ СУДИТИ ЧИ ДІЛИТИ ВАС?” – СКАЗАВ ГОСПОДЬ ТОМУ, ХТО ПРОСИВ ПРО РОЗПОДІЛ З БРАТОМ СВОЇМ. ПОТІМ ДОДАВ: “НЕ ТУРБУЙТЕСЯ”, ЩО ЇСТИ І ПИТИ, І У ЩО ОДЯГНУТИСЯ.

 

ПЕРЕД ТИМ ЖЕ ПОВЧАВ: ЗАЛИШТЕ МЕРТВИХ ХОВАТИ СВОЇХ МЕРЦІВ; ІНШОГО РАЗУ ПЕРЕКОНУВАВ, ЩО КРАЩЕ НЕ ОДРУЖУВАТИСЯ. ЗНАЧИТЬ, УВАГА ТА СЕРЦЕ ХРИСТИЯН, ЯКІ ВІДХИЛЯЮТЬСЯ ВІД УСЬОГО ЖИТТЄВОГО, І СВОБОДА ВІД УЗ ЖИТТЄВИХ СКЛАДАЮТЬ ОДНУ ІЗ РИС ХРИСТИЯНСТВА.

 

ТЕ, ЩО ГОСПОДЬ БЛАГОСЛОВЛЯЄ ШЛЮБ ТА СТВЕРДЖУЄ ПРО ЙОГО НЕРОЗРИВНІСТЬ, ЩО ВІДНОВЛЮЄ СИЛУ ЗАПОВІДІ, ЯКА ВИЗНАЧАЄ ВІДНОСИНИ БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ, І ЗАЛИШАЄ СВОЄ ЗНАЧЕННЯ ЗА ВЛАДОЮ ТА СУСПІЛЬНИМИ ПОРЯДКАМИ, НЕ ЗГЛАДЖУЄ ЦІЄЇ РИСИ ТА НЕ ДАЄ ХРИСТИЯНАМ ПРАВА УХИЛЯТИСЯ ВІД ЗБЕРЕЖЕННЯ ЇХ ТА ТРИМАННЯ У СЕРЦІ. ЗІСТАВ ТЕ Й ІНШЕ, І ПОБАЧИШ, ЩО НА ТОБІ ЛЕЖИТЬ ОБОВ’ЯЗОК ПРИ ВСЬОМУ ЖИТТЄВОМУ УСТРОЇ ТРИМАТИ СЕРЦЕ СВОЄ БЕЗЖИТТЄВИМ. ЯК ЦЕ?

 

ВИРІШИ САМ СВОЇМ ЖИТТЯМ; У ЦЬОМУ ВСЯ ПРАКТИЧНА МУДРІСТЬ. ГОСПОДЬ СКЕРОВУЄ ДО ВИРІШЕННЯ ЦЬОГО ТАКИМ ПРАВИЛОМ: ШУКАЙТЕ, НАСАМПЕРЕД, ЦАРСТВА БОЖОГО”. ЗВЕРНИ ВСЮ ТУРБОТУ НА ТЕ, ЩО ЗАЦАРЮВАВ БОГ У ТОБІ, І ВСЕ ЖИТТЄВЕ ВТРАТИТЬ ДЛЯ ТЕБЕ БУДЬ-ЯКУ ПРИВАБЛИВІСТЬ.

 

ТОДІ БУДЕ ВЕСТИ СВОЇ СПРАВИ ЗОВНІШНІ, А ВНУТРІШНІМ ТВОЇМ, ТВОЇМ СЕРЦЕМ, БУДЕ ВОЛОДІТИ ЩОСЬ ІНШЕ. АЛЕ ЯКЩО, В НАСЛІДОК ЦЬОГО, НАРОДИТЬСЯ РІШУЧІСТЬ ПРИПИНИТИ І ЦЕ ЗОВНІШНЄ ВІДНОШЕННЯ ДО ЖИТТЄВОГО, – НЕ БУДЕШ У ЗБИТКУ: СТАНЕШ БЛИЖЧИМ ДО ЦІЛІ, ЯКУ ДАСТЬ ТОБІ ВІРА ХРИСТОВА.

Вас може зацікавити

ЯК ПРАВИЛЬНО ПРОВЕСТИ ВОДОХРЕСНИЙ СВЯТВЕЧІР?

Редактор Головний

Завжди дякуйте Богу

Редактор Головний

Без батька залишилися син і донька: на Маневиччині клірики єпархії відспівали загиблого воїна

Редактор Головний