20.3 C
Lutsk
Субота, 15 Червень, 2024
Всі новини Календар

20 листопада 2022 року – календар з повчанням

Мучеників у Мелітині: Ієрона, Ісихія, Никандра, Афанасія, Маманта, Варахія, Каліника, Феа гена, Никона, Лонгина, Феодора, Валерія, Ксанфа, Феодула, Калімаха, Євгенія, Фео до ха, Острихія, Єпіфанія, Максиміана, Дукитія, Клавдіана, Феофіла, Гігантія, Дорофея, Феодо та, Кастрикія, Аникити, Фемелія, Євтихія, Іларіона, Діодота й Амоніта (III). Прп. Лазаря Галісійського (1053).

Мч. Феодота корчемника (303). Мчч. Меласипа та Касинії і сина їхнього Антоніна (363). Мчч. Авкта, Тавріона і Фессалонікії. Прп. Зосими Ворбозомського (близько 1550). Знайдення мощей прп. Кирила Новоєзерського (Новгородського) (1649). Сщмчч. Кирила, митр. Казанського, Михаїла, Олександра, Олександра, Михаїла, Олександра, Миколая, Олексія, Павла, Василія, Павлина пресвітерів, Іоанна і Веніаміна дияконів, мч. Миколая, мц. Єлисавети (1937); сщмчч. Сергія, архієп. Єлецького, Миколая пресвітера і мч. Георгія (1937). Знайдення мощей сщмч. Константина пресвітера (1995). Ікони Божої Матері «Взиграння», Угреської (1795).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 1-ше, Мф., 116 зач., XXVIII, 16-20. Літ. – Єф., 220 зач., II, 4-10. Лк., 39 зач., VIII, 41-56 (про воскрешення доньки Іаїра та зцілення кровоточивої). Прп.: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Мф., 10 зач., IV, 25 – V, 12.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

АІР ГОЛОСНО ПРИ ВСІХ ВПАВ ДО НІГ СПАСИТЕЛЯ, МОЛИВ ГОСПОДА ПРО ЗЦІЛЕННЯ ДОЧКИ СВОЄЇ, ТА БУВ ПОЧУТИЙ. ГОСПОДЬ НІЧОГО НЕ СКАЗАВ, А ВІДРАЗУ Ж ВСТАВ ТА ПІШОВ ДО НЬОГО. НА ШЛЯХУ ДО ІАІРА БУЛА ЗЦІЛЕННА КРОВОТОЧИВА ЖІНКА, ЗВИЧАЙНО Ж, ТЕЖ НЕ БЕЗ МОЛИТВИ З ЇЇ СТОРОНИ, ХОЧА ВОНИ І НЕ ЗВЕРТАЛАСЯ СЛОВОМ І НЕ ПАДАЛА ДО НІГ ГОСПОДА: У НЕЇ БУЛА СЕРДЕЧНА МОЛИТВА ВІРИ. ГОСПОДЬ ПОЧУВ ЇЇ ТА ДАВ ЗЦІЛЕННЯ. ТУТ ВСЕ ЗВЕРШИЛОСЯ ПОТАЄМНО.

 

КРОВОТОЧИВА СЕРЦЕМ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ГОСПОДА; ГОСПОДЬ ПОЧУВ ЦЕ ПРОХАННЯ СЕРЦЯ ТА ЗАДОВОЛЬНИВ ПРОХАННЯ. У ЦІЄЇ ЖІНКИ ТА В ІАІРА МОЛИТВА ЗА СУТТЮ СВОЄЮ ОДНА, ХОЧА І МОЖНА РОЗРІЗНЯТИ У НИХ ПЕВНІ СТЕПЕНІ. ТАКІ ОСЬ МОЛИТВИ, ПОВНІ ВІРИ, СПОДІВАННЯ ТА ВІДДАНОСТІ, НІКОЛИ НЕ БУВАЮТЬ НЕ ПОЧУТІ. ІНКОЛИ ГОВОРЯТЬ: “МОЛЮСЯ, МОЛЮСЯ, А МОЛИТВА МОЯ ВСЕ-ТАКЕ НЕ ЧУЄТЬСЯ”. АЛЕ ПОТРУДИСЯ ДІЙТИ ДО МІРИ МОЛИТВИ, НЕВІДМОВНОЇ, ТИ І ПОБАЧИШ, ЧОМУ ВОНА НЕ ПОЧУТА.

 

ЯКЩО ТИ БУДЕШ У МОЛИТОВНОМУ СТАНОВИЩІ, ЯК ІАІР, ЧИ В ПРОСТОМУ ЗВИЧАЙНОМУ, ЯК ВСІ, ХТО НАВКОЛО, ПОДІБНО КРОВОТОЧИВІЙ, КОЛИ ПОЧНЕТЬСЯ У СЕРЦІ ТВОЄМУ СПРАВЖНЯ МОЛИТВА, ВОНА БЕЗСУМНІВНО ВВІЙДЕ ДО ГОСПОДА ТА СХИЛИТЬ ЙОГО НА МИЛІСТЬ. УСЯ СПРАВА В ТОМУ, ЯК ДІЙТИ ДО ТАКОЇ МОЛИТВИ. ТРУДИСЯ І ДІЙДЕШ. ВСІ ЧИНИ МОЛИТОВНІ МАЮТЬ В СВОЇЙ ОСНОВІ ПІДНЕСТИ МОЛИТВЕННИКІВ ДО ТАКОЇ МІРИ МОЛИТВИ, І ВСІ, ХТО РОЗУМНО ПРОХОДИТЬ ЦЕЙ МОЛИТОВНИЙ КУРС, ДОСЯГАЮТЬ МЕТИ СВОЄЇ.

Вас може зацікавити

Близько чотирьох тонн допомоги: клірики Волинської єпархії вчергове відвідали Святогірську лавру

Редактор Головний

У Великий Четвер архієпископ Нафанаїл очолив літургію та Чин омовіння ніг в кафедральному соборі

Редактор Головний

21 листопада 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний