11.7 C
Lutsk
Субота, 30 Вересень, 2023
Всі новини Календар

18 червня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 7-ма після Пасхи. Глас 6.
День пісний.
Дозволяється риба.

Віддання свята Вознесіння Господнього.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Дорофея, еп. Тірського (близько 362).

Мчч. МаркіанаНикандраІперехіяАполлонаЛеонідаАріяГоргіяСелініяІринія та Памвона(бл. 305-311). Прп. Анувія, пустельника Єгипетського (IV). Прп. Феодора чудотворця ( бл. VI). Прп. Дорофея, з обителі авви Серида (VІ). Перенесення мощей блг. Ігоря, вел. кн. Чернігівського і Київського (1150). Свт. Константина, митр. Київского и всієї Русі (1159). Блгв. кн. ФеодораЯрославича (брата св. Олександра Невського), Новгородського (1233). Знайдення мощей прпп. Вассіаната Іони  Пертоминських, Соловецьких чудотворців (1599).

Сщмч. Михаїла пресвітера (1931). Сщмч. Миколая пресвітера (1943).

Ігорівської  ікони Божої Матері (1147). 

Євангельські Читання

Діян., 50 зач., XXVII, 1-44. Ін., 57 зач., XVII, 18-26.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский“Як Ти, Отче, у Мені, і Я в Тобі, так і вони нехай будуть у нас єдино… Я в них, і Ти в Мені”. Ось золота нитка, яка зв’язує нас з Божеством! Відпали ми – постав Посередник, Який єдино є з Богом Отцем, і став єдино з нами. Стаючи єдино з Ним, ми з’єднуємося у Ньому і через Нього з Богом Отцем.

Слава безмежній милості Твоїй до нас, Триіпостасний Боже, який благоволив влаштувати для нас такий світлий шлях до обожнення! Високо підніме нас Господь; не відкидай же благодіяння, сповідуй милість та хвали безмежну благостиню!

Відрікаючись від такої висоти, ти думаєш смирятися, а на ділі виявляєш грубу невдячність та зневажливість до високого дару. Знай, що середини немає: або все, або нічого. Не хочеш цієї висоти – залишися в гіркому приниженні, і тимчасово, і вічно.

Вас може зацікавити

12 травня – День обретіння мощей преподобного Амфілохія Почаївського

Редактор Головний

19 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Як жити за Євангелієм

Редактор Головний