10.1 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Календар

5 червня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 7-ма після Пасхи. Глас 6.
День пісний.
Дозволяється риба.

Віддання свята Вознесіння Господнього. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Михаїла спов., єп. Синадського (821). Совершается служба со славословиемЗнайдення мощей свт. Леонтія, єп. Ростовського (1164). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСобор Ростово-Ярославських святих.

Прмч. Михаїла чорноризця (IX). Прп. Євфросинії, ігуменії Полоцької (1173). Прп. Паїсія Галицького (1460).

Знайдення мощей мцц. ЄвдокіїДаріїДарії та Марії (2001).

Євангельські Читання

Діян., 50 зач., XXVII, 1-44. Ін., 57 зач., XVII, 18-26.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский“Як Ти, Отче, у Мені, і Я в Тобі, так і вони нехай будуть у нас єдино… Я в них, і Ти в Мені”. Ось золота нитка, яка зв’язує нас з Божеством! Відпали ми – постав Посередник, Який єдино є з Богом Отцем, і став єдино з нами. Стаючи єдино з Ним, ми з’єднуємося у Ньому і через Нього з Богом Отцем.

Слава безмежній милості Твоїй до нас, Триіпостасний Боже, який благоволив влаштувати для нас такий світлий шлях до обожнення! Високо підніме нас Господь; не відкидай же благодіяння, сповідуй милість та хвали безмежну благостиню!

Відрікаючись від такої висоти, ти думаєш смирятися, а на ділі виявляєш грубу невдячність та зневажливість до високого дару. Знай, що середини немає: або все, або нічого. Не хочеш цієї висоти – залишися в гіркому приниженні, і тимчасово, і вічно.

Вас може зацікавити

8 грудня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

8 вересня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

28 червня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний