7.9 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Календар

16 серпня 2020 року – календар з повчанням

Неділя 10-а після П’ятидесятниці. Глас 1.
Успенський піст.
 Дозволяється їжа з олією.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрпп. ІсаакіяДалмата і Фавста (IV-V). Совершается служба со славословиемПрп. Антонія Римлянина, Новгородського чудотворця (1147). 

Мч. Раждена перса (457) (Груз.). Прп. Косми пустельника (VI).

Сщмч. В’ячеслава диякона (1918). Сщмч. Миколая пресвітера (1938).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 10-е, Ин., 66 зач., XXI, 1-14. Літ. – 1 Кор., 131 зач., IV, 9-16. Мф., 72 зач., XVII, 14-23. Прп.: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Лк., 24 зач., VI, 17-23.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, ЯКЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ, Є ТАКІ СЛОВА: “ЦЕЙ РІД

ВИГАНЯЄТЬСЯ ТІЛЬКИ МОЛИТВОЮ ТА ПОСТОМ”.

 

ЯКЩО ЦЕЙ РІД ВИГАНЯЄТЬСЯ МОЛИТВОЮ ТА ПОСТОМ ІНШОЇ ЛЮДИНИ, ТО ТИМ БІЛЬШЕ УВІЙТИ НЕ МОЖЕ У ТОГО, ХТО МАЄ ВЛАСНИЙ ПІСТ ТА МОЛИТВУ.

 

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ОСЬ ОГОРОЖА! ХОЧ БІСІВ БЕЗОДНЯ І ВСЕ ПОВІТРЯ НАПОВНЕНЕ НИМИ, АЛЕ НІЧОГО НЕ ЗМОЖУТЬ ЗРОБИТИ ТОМУ, ХТО ОГОРОДЖЕНИЙ МОЛИТВОЮ ТА ПОСТОМ.

 

 

ПІСТ – ЦЕ ВСЕСТОРОННЄ УТРИМАННЯ, МОЛИТВА – ВСЕСТОРОННЄ СПІЛКУВАННЯ З БОГОМ; ТОЙ ЗЗОВНІ ЗАХИЩАЄ, А ЦЯ ЗСЕРЕДИНИ СПРЯМОВУЮ НА ВОРОГІВ ВСЮ ЗБРОЮ ВОГНЯНУ. ПОСТНИКА ТА МОЛИТВЕННИКА ЗДАЛЕКУ ЧУЮТЬ БІСИ І ВТІКАЮТЬ ВІД НЬОГО ДАЛЕКО, ЩОБ НЕ ОТРИМАТИ БОЛЮЧОГО УДАРУ.

 

ЧИ МОЖНА ДУМАТИ, ЩО ДЕ НЕМАЄ ПОСТУ ТА МОЛИТВИ, ТАМ УЖЕ Є БІС? МОЖНА.

БІСИ, ВСЕЛЯЮЧИСЬ У ЛЮДИНУ, НЕ ЗАВЖДИ ПОКАЗУЮТЬ СВОЄ ВСЕЛЕННЯ, А ХОВАЮТЬСЯ, НИШКОМ НАВЧАЮТЬ СВОГО ГОСПОДАРЯ ВСЯКОМУ ЗЛУ ТА ВІДХИЛЯЮТЬ ЙОГО ВІД УСЯКОГО ДОБРА; ТАК ЩО ТОЙ ВПЕВНЕНИЙ, ЩО ВСЕ САМ РОБИТЬ, А МІЖ ТИМ ТІЛЬКИ ВИКОНУЄ ВОЛЮ ВОРОГА СВОГО.

 

ВІЗЬМИСЬ ТІЛЬКИ ЗА МОЛИТВУ ТА ПІСТ – ВОРОГ ВІДРАЗУ Ж ВТЕЧЕ І ВЖЕ НА СТОРОНІ БУДЕ ВИЧІКУВАТИ ВИПАДКУ, КОЛИ БИ ПОВЕРНУТИСЯ ЗНОВУ, І, ДІЙСНО, ПОВЕРТАЄТЬСЯ, ЯК ТІЛЬКИ ПОКИНУТІ БУДУТЬ МОЛИТВА ТА ПІСТ.

Вас може зацікавити

13 серпня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

14 квітня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

20 листопада 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний